نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره علم ثروت امیر خلعتبری | محتوای حرفه ای یا آبکی؟

آموزش علم ثروت امیر خلعتبری

شیوه آموزش

دوره علم ثروت از آقای امیر خلعتبری شامل 14 فصل است و هر کدام از این فصل ها مربوط به یک ماه است. بنابراین این دوره یک ساله می باشد. آقای امیر خلعتبری از لحن شمرده و شیوایی استفاده می کند و می تواند مطالب مدنظر خودش را به خوبی به دانشجویان انتقال دهد.

دوره علم ثروت ، دوره ای نیست که در آن راجب مدیریت یک بیزینس صحبت شود ، در واقع موضوع این دوره را می توانیم یک دوره ی انگیزشی مدرن بدانیم. سال های قبل(تقریبا از سال 95 به قبل) دوره هایی وجود داشت که تمام بحث آن ها توانستن شما بود! آنها مثال می زدند که آقای x با هزار دردسر توانسته است، بنابراین شما هم می توانید.امروزه شاهد دوره هایی هستیم که منظورشان همین پیغام است اما با روش های جدیدتر…

“مطالب سایت نقد پکیج ، تبلیغ نیست و سعی شده تا بدون حاشیه و صرفا صادقانه نظر خودمان را به شما اعلام کنیم. اگر محتوای ارائه شده ، تبلیغ باشد ، حتما اول مقاله این موضوع به شما یادآوری خواهد شد.”

سبک دوره علم ثروت امیر خلعتبری

روش دوره علم ثروت امیر خلعتبری عموما این است که روزی ده بار در آینه به خودتان بگویید می توانم. می توانم. می توانم. طرز فکرتان را راجب پول تغییر بدهید و فکر نکنید چیز بدی است. کافی است خودتان بخواهید و ما در این دوره سعی میکنیم به شما بفهمانیم که می توانید : 

  • اگر فلان کار را نمی توانید انجام دهید و دلیلش را بی حالی و بی حوصلگی می دانید، روی کاغذ بنویسید چرا ؟ اگر انجام بدهم چه خوبی هایی دارد ؟ اگر انجام ندهم چه بدی هایی دارد؟
  • این ویس را در طول روز گوش دهید. ما ضمیر ناخودآگاه شما را فعال می کنیم ، اصلا این ویس را در خواب گوش بدهید. 
  • همه چیز را به کائنات بدانید. فکر نکنید خدا از شما بدش می آید و نگویید شما بدشانس هستید ، به خودتان انرژی منفی ندهید. 

 

فکر میکنم منظورم را متوجه شدید ، سبک این دوره بدین شکل است. افرادی وجود دارند که به این دوره ها اعتقاد دارند و افرادی آن را مضحک می دانند. نظر شخصی من این است که افراد نیاز به این دوره ها ندارند که بفهمند ، می توانند. اگر این افراد دوست دارند تا یکی ، آن ها را متوجه کند که می توانند ، کافی است 3 دلار خرج یک کتاب کنند. یکی از کتاب های پرطرفدار این حوزه کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” است. می توانم به جرات بگویم که اگر مردم به کتاب ها بها می دادند ، چنین دوره هایی نیاز نبودند و در نتیجه وجود نداشتند. 

 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره کسب درآمد حسام علینژاد

نظر شخصی

نظر شخصی بنده این است که بیایید و فرض کنیم یک فرد بالاخره با فلان دوره معتقد شد که می تواند! و خدا همه را دوست دارد.

سپس به شغل ثابت خود بر می گردد و می گوید کار میکنم تا پولدار شوم. در ایران افراد موفق مانند دکتر و مهندسان ماهیانه 2500 دلار بدست می آورند.(1 درصد جمعیت ایران) اگر این افراد قصد داشته باشند یک خانه معمولی با قیمت 100,000 در خارج از کشور خریداری کنند ، 40 سال طول می کشد ، به شرطی که فتوسنتز کنند. 

در حالی که همان طور که اشاره شد این دوره شامل 14 فصل است. هر فصل 18.75 دلار قیمت دارد.(به دلیل نوسان قیمت ها و تورم بالای کشور،از نرخ دلار استفاده می کنیم) یعنی برای این 14 فصل باید 262.5 دلار خرج شود. 

بیایید و فرض کنیم، این دوره به صورت کامل ، روزی یک نفر خریداری کند. در واقع 7875 دلار به صورت ماهیانه. یعنی مدرس یعنی آقای امیر خلعتبری 3 برابر یک دکتر و مهندس موفق در کشور درآمد دارد. در نظر داشته باشید ما تعداد خریداران را حداقل در نظر گرفتیم ، در حالی که دوره های دیگری هم وجود دارد. 

پایه ای ترین علم ثروت

اما اشتباه نکنید ، ما با این سبک از درآمدزایی هیچ مشکلی نداریم. هدف ما این است که بگوییم این دوره ها نباید بگویند تنها با باور به خود می توانید ثروتمند شوید. چون کافی نیست. این دوره ها ملزوم هستند پایه ای ترین مسائل ثروتمند شدن را توضیح بدهند. مهم ترین آن این است که شما با درآمد ثابت و ماهیانه به جایی نمی رسید. حتی اگر 1000 بار به خودتان باور داشته باشید. حداقل باید سبک کارتان به صورت درصدی یا پورسانتی باشد. همانند خودشان که درآمد ماهیانه ثابت از این پکیج ها ندارند. این موضوع جزو ساده ترین چیزهایی است که هر کسی باید راجب ثروتمند شدن  بدانند. 

 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره تسلط بر اهداف ویدان

توصیه 

اگر دنبال ثروتمند شدن هستید، مطالعه کنید. مطالعه ، مطالعه و مطالعه. اما در نظر داشته باشید که بدون انجام یک کار، کتاب ها بدترین اختراع بشر هستند و آن عمل است! اگر کتاب پدر پولدار و پدر فقیر را می خوانید، به آن توصیه گوش بدهید و عمل کنید. همانطور که اشاره شد اگر مردم به کتاب خواندن بها می دادند ، این دوره ها نیاز نبود و در نتیجه وجود نداشتند. چون خیلی از این روش های آموزش داده شده در کتاب های معروف وجود دارد.

خلاصه دوره علم ثروت امیر خلعتبری

اگر به چنین سبک هایی از دوره ها اعتقاد دارید ، دوره ی مناسب است. تمام آن چیزهایی که نیاز دارید در محتوای آن وجود دارد. مدرس نیز از فن بیان خوبی برخوردار است و می تواند به راحتی مطالب را به شما انتقال بدهد. 

 

مزایا 

  • فن بیان مدرس 
  • محتوای کامل 

 

معایب

  • محتوا با موضوع انگیزشی

روش آموزش

کیفیت محتوا

قیمت

امتیاز دوره

60

نظر شما چیست ؟ با این دوره ها نتیجه گرفته اید؟

برای خرید دوره علم ثروت امیر خلعتبری اینجا را کلیک کنید.

نقدهای مرتبط

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما