نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره آموزش دارک وب تاپ لرن | آیا وارد می شوید اصلا؟

عکس جادوگر در تاریکی

مقدمه

این دوره تاپ لرن نیاز به نقد و بررسی طولانی ندارد و به دلیل جذاب بودن موضوع دوره تصمیم گرفتیم یک مینی نقد و بررسی راجب دوره آموزش دارک وب انجام بدهیم. 

“مطالب سایت نقد پکیج ، تبلیغ نیست و سعی شده تا بدون حاشیه و صرفا صادقانه نظر خودمان را به شما اعلام کنیم. اگر محتوای ارائه شده ، تبلیغ باشد ، حتما اول مقاله این موضوع به شما یادآوری خواهد شد.”

دوره آموزش ورود به دارک وب از سایت تاپ لرن مخصوص کسانی است که غده هیجانشان فعال شده و میخواهند به دارک وب نفوذ کنند. هر کسی که برای اولین بار متوجه می شود دارک وب چه فضایی است مشتاقانه می خواهد وارد آن شود. 

برای کسانی که نمی دانند خیلی خلاصه می گوییم:

دارک وب قسمتی از فضای اینترنت است که از دسترس عموم مردم خارج می باشد. این فضا مکانی است که فروش انواع مواد مخدر، اسلحه ، اعضای بدن ، اجاره کردن یک هکر ، اجاره کردن یک آدمکش و از این قبیل موضوعات اتفاق می افتد.

وارد شدن به این فضا بسیار خطرناک است و اگر آماتور باشید به راحتی سیستمتان هک خواهد شد. لازم نیست راجب عواقب این موضوع  بحث کنیم.

 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی آموزش پایتون تاپ لرن

روش آموزش 

95 درصد محتوای این دوره در خود اینترنت وجود دارد و به مباحث تئوری پرداخته می شود. البته چنین موضوعاتی نیاز است تا در دوره وجود داشته باشد اما لازم نیست تا تمام محتوا را شامل شود. 

5 درصد باقی مانده مربوط ورود به این فضا می باشد و بله ! شما با این دوره به دارک وب نفوذ می کنید. اما خیلی از مسائل امنیتی را باید در نظر داشته باشید. لطفا این موضوع را بسیار جدی بگیرید. پیشنهاد می کنیم قبل از اجرای عملی این دوره کمی راجب امنیت دیجیتال مطالعه کنید.

مدرس نیز از میکروفن ضعیفی استفاده کرده است و ممکن است برخی دانشجویان اذیت شوند.همچنین کیفیت پاورپوینت های بکار برده شده جالب نیست.(البته در روند آموزش تاثیر خاصی ندارد)

آیا قرار است با این دوره تمام موضوعات دارک وب را یاد بگیریم؟ قطعا خیر. اگر خیلی به این فضا علاقه دارید، باید پس از دوره تحقیقات فراوانی انجام بدهید تا با همه موضوعات مربوطه آشنا شوید. 

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره آموزش دارک وب تاپ لرن

خلاصه

قیمت این دوره تاپ لرن در حال حاضر 3.5 دلار است و با توجه به محتوای ارائه شده تقریبا آن را مناسب می دانیم.

اما با تمام این موضوعات انتظار خاصی نمی توان داشت. موضوع این دوره چیزی نیست که بتوان خیلی وارد آن شد.مدرس به دلیل آنکه محتوایی برای ارائه داشته باشد به توضیح تئوری پرداخته است. توجه داشته باشید اگر مدرس بیش از این وارد ماجرا می شد، حق پخش چنین محتوایی را به او نمی دادند.

خرید دوره دارک وب تاپ لرن

نقدهای مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما