نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره دانشگاه پولسازی (هاستلرز) اندرو تیت | فارسی و رایگان ! بخش 3

عکس اندرو تیت

در این سری از مقاله ، دوره دانشگاه هاستلرز اندرو تیت به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. این مقاله ها خلاصه کامل از نکات اشاره شده در دوره دانشگاه هاستلرز می باشد ، بنابراین هیچ حرفی جا نمی ماند.این اولین بار است که دوره به صورت مقاله خلاصه شده در اختیار شما قرار داده می شود بنابراین دقت داشته باشید ، کپی کردن این مطالب جایز نیست. ویکی پدیا

توجه را بدست بیاور 

زمانی اندرو تیت رتبه اول سرچ گوگل را بدست آورده بود ، بنابراین او خوب می داند که توجه چگونه بدست آورده می شود. او می گوید خرید توجه مردم بسیار گران است ولی بدست آوردنش مجانی است! سعی کنید با هر قیمتی که شده توجه را بدست بیاورید. منظورمان این نیست که همانند شاخ های مجازی تخم مرغ به سر خودتان بزنید و دوربین مخفی بگیرید. جنگ های آنلاین مثال خوبی از این دسته هستند. می توانید حرف هایی را بزنید که هرکسی به آن اعتقاد ندارد و اتفاقا خیلی از آنها با آن مخالف هستند. اما بسیار هوشمندانه عمل کنید تا این توجه تبدیل به تنفر نشود. 

سایت نقد پکیج ، اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی ایرانی می باشد. دفعه بعد که قصد داشتید ، دوره ای را خریداری کنید ، سایت نقد پکیج رو حتما چک کن!

می تونی سرچ کنی : دوره آموزش ceh سایت نقد پکیج

استفاده از نقاط ضعف دیگران 

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین تکنیک های فروش استفاده از نقاط ضعف دیگران است. خیلی از محصولاتی که شما استفاده کرده اید ، برای برطرف کردن نقطه ضعف خودتان بوده است. برای مثال فردی قصد فروش دوره آموزشی دارد ، او می تواند با خود فکر کند که عموم مردم به دنبال چه چیزی هستند؟ یا همین دوره دانشگاه هاستلرز اندرو تیت ، برای پوشش ضعف بی پولی شما طراحی شده است.

اگر مردم یک شهر یا کشوری وضعیت خوبی از نظر مالی ندارند می توانند دوره آموزشی کسب و کار یا ثروتمند شدن را بفروشد. یا اگر بازدید کننده های یک سایت عموما بین 18 الی 23 ساله هستند ، سایت می تواند دوره آموزشی رابطه های عاطفی ارائه کند. بنابراین با ارائه راه حل به نقاط ضعف دیگران می توانید کسب درآمد کنید. (این موضوع برای بسیاری از مردم ناراحت کننده است اما یک حقیقت است. وسایل های آرایشی برای زیبا کردن زنان ، لباس های شیک ، دوره های آموزشی موفقیت و … برای همین موضوع بسیار پرطرفدار است)

همچنین مطالعه کنید : آیا دانشگاه بروم یا نه ؟

با کی میچرخی؟ 

چشم هایتان را ببندید ، افرادی که با آنها وقتتان را میگذرانید را به یاد بیاورید. دوستانی که با آنها بیرون می روید. بیشتر راجب چه چیزی با هم صحبت می کنید؟ راجب پول یا رابطه هایتان؟ تجارت یا آخرین باری که پیتزا سفارش داده اید؟منظورم را متوجه شدید ؟ انسان های ثروتمند همانند اندرو تیت با افرادی وقت می گذرانند که هدفی همانند خودشان دارند. اما دوستان شما چطور؟ آیا زمانی که ایده کسب و کار خودتان را با آنها به اشتراک می گذارید شما را مسخره می کنند یا از شما حمایت می کنند؟ اخلاق و نوع حرف زدن دوستتان چگونه است؟ موضوع حرف های آنان چیست؟

همیشه این حرف ها به شما زده می شود ولی به آن دقت نمی کنید. اخلاق، رفتار و هدف شما در زندگی وابستگی زیادی به افرادی دارد که با آنها وقت می گذرانید. می توانم با شما شرط ببندم چندین اخلاق کلیدی شما همان اخلاق پدر یا مادرتان است، کسانی که از بچگی با آنها رشد کرده اید. 

همچنین مطالعه کنید : دوره ذهن آهنین اندرو تیت

پولدار شدم!!

اگر تجارت شما موفق شد و توانستید پول زیادی به جیب بزنید نیازی نیست همه ی مردم از آن اطلاع داشته باشند. اشتباهی که خیلی از بنیان گذاران می کنند این است که اسرار تجارت خودشان را برای چشم تو هم چشمی با دیگران به اشتراک می گذراند. در حالی که اگر کمی زرنگ باشید ، کمتر حرف می زنید و بیشتر گوش می دهید. افرادی هستند که هیچ وقت این نصیحت را جدی نمی گیرند. با پیدا کردن این افراد و گوش دادن به حرف های آنان می توانید درس های خوبی از آنها بگیرید.

همچنین در دوره دانشگاه هاستلرز ، اندرو تیت توصیه می کند راجب پولی که بدست آورده اید خوشحال باشید ولی آن را فراموش کنید و به سراغ پول بیشتر بروید. (نیازی نیست راجب پولتان جار بزنید)

همچنین مطالعه کنید : دوره آموزش کسب درآمد از متاورس | حسینی فاینانس

هک مشتری

یکی از روش های موثر فروش که دوره دانشگاه هاستلرز اندرو تیت آموزش داده است، برای جلب اعتماد مشتری می باشد. فرض کنیم یک مشتری محصول شما را خرید می کند. با او تماس بگیرید و اعلام کنید ما مبلغ شما را برمی گردانیم ، دلیل آن هم آپدیت بزرگی است که در حال کار کردن روی آن هستیم یا محصول بهتری در آینده نزدیک سراغ داریم. کیفیتش خیلی بهتر و قیمتش کمی بالاتر هست و از آنجایی که ما به مشتری هایمان ارزش زیادی قائل هستیم ، لازم دانستیم این اقدام را برای شما انجام دهیم. 

این اقدام که مبلغ را برمی گردانید بسیار مهم است. زیرا مشتری احساس ارزش می کند و با معرفی محصول بعدی قطعا آن را خریداری می کند. چون شما خودتان را به او ثابت کرده اید. 

علمش را داشته باش!

تا زمانی که اطلاعی راجب موضوعی ندارید ، نباید وارد آن حوزه بشوید. این مورد موضوع واضحی است ولی خیلی از افراد آن را نادیده می گیرند. نمونه بارز آن بازار ارز دیجیتال بود. خیلی از افرادی که اصلا نمی دانستند ارز دیجیتال هدفش چیست وارد بازار شدند و ضرر های سنگینی را تجربه کردند. البته اجازه ندهید از اقدام به کاری که می خواهید انجام بدهید ، دور شوید. در عوض علم خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. 

همچنین مطالعه کنید : آموزش پایتون سبز لرن | آیا ارزش دیدن دارد ؟

کاری که علاقه داری ؟

اندرو تیت در یکی از پادکسیت هایش اشاره می کند که از بچگی به ما یاد داده اند ، سراغ علاقه خودمان برویم. اما این جمله همیشه درست نیست. اگر بدانید چه تعداد از صاحبان کسب و کار ها از موضوعی که در حال کار کردن روی آن بودند خوششان نمی آمد، هیچ وقت سراغ علاقه خود نمی رفتید. به نظر شما صاحب شرکت پوشک سازی عاشق پوشک است؟ یا کسی که روغن تولید می کند ، هر شب در کنار محصول خود می خوابد؟ 

اندرو تیت نمی گوید سراغ علاقه خود نروید ، تنها بدانید علاقه شما نسبت به کاری ، دلیلی بر موفقیت نیست. 

تکنیک فروش

در بحث فروش همیشه به شما یاد می دهند که به مشتری جو بدهید. عجله دادن به مشتری باعث می شود که از منطق خود خارج شده و هیجانات جای آن را بگیرد. باید به مشتری بگویید اگر این خرید را انجام ندهید ، مشتری دیگری این کار را انجام خواهد داد. یا می توانید بگویید این آخرین محصول ما هست ، اگر خرید نکنید تا ماه آینده برای محصول بعدی باید صبر کنید.

همچنین مطالعه کنید : دوره آموزش کالی لینوکس توسینسو | هکر می شوم ؟

استرس 

مدیریت یک بیزینس استرس زا است. باید با این مورد کنار بیایید. اگر می خواهید رئیس خودتان باشید و پول زیادی به جیب بزنید ، استرس را در برنامه زندگی خودتان قرار دهید . برای کاهش استرس راه های زیادی است که این مقاله جایی برای این بحث نیست.

این مقاله ادامه دارد : 3/5

دوره اندرو تیت بخش اول 

دوره رایگان اندرو تیت اندرو تیت بخش دو 

برای دیدن تمام دوره های اندرو تیت اینجا را کلیک کنید.

نقدهای مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما