نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره دانشگاه پولسازی (هاستلرز) اندرو تیت | فارسی و رایگان ! بخش 4

عکس اندرو تیت

در این سری از مقاله ، دوره دانشگاه هاستلرز اندرو تیت به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. این مقاله ها خلاصه کامل از نکات اشاره شده در دوره دانشگاه هاستلرز می باشد ، بنابراین هیچ حرفی جا نمی ماند.این اولین بار است که دوره به صورت مقاله خلاصه شده در اختیار شما قرار داده می شود. بنابراین دقت داشته باشید ، کپی کردن این مطالب جایز نیست. ویکی پدیا

نیاز 

حرف کلیشه ای است ولی برای فروش بیشتر باید نیازهای مردم را بفروشید. در مطالب قبلی اشاره کردیم که در دوره اندرو تیت اشاره می شود که باید نقاط ضعف مشتری ها را پیدا کنید و از آنها برای فروش استفاده کنید. علاوه بر این نیازهای مردم را هم در نظر بگیرید. تحقیق و جست و جو کنید مشتری ها به دنبال چه چیزی هستند؟ آیا می خواهند سریع تر به محل کار خود برسند؟ آیا دنبال کسب درآمد بیشتر هستند؟ و آیا … (جمله “این خودکار را بفروش” یادتان باشد. )

سایت نقد پکیج ، اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی ایرانی می باشد. دفعه بعد که قصد داشتید ، دوره ای را خریداری کنید ، سایت نقد پکیج رو حتما چک کن!

می تونی سرچ کنی : دوره کسب درآمد از متاورس حسینی فاینانس نقد پکیج

شکایت دارم!

نکته جالبی که در دوره اندرو تیت به آن اشاره می شود شکایت قانونی از افراد مختلف در ابتدای راه است. او می گوید در اوایل تاسیس کسب و کار خود به دنبال شکایت های قانونی از دیگران نباشید. مهم نیست همکار قبلی شما چه کار کرده است. مهم نیست مشتری چه حرفی زده است. مهم نیست شرکت رقیب چه کرده است. شکایت کردن و تشکیل پرونده های قانونی هزینه های زیادی برای شرکتتان دارد. علاوه بر آن انرژی و زمانی که صرف این داستان ها می کنید در نهایت به ضرر خودتان است،حتی اگر در دادگاه پیروز شوید. زیرا سرعت پیشرفت کسب و کار شما کم می شود. 

علاوه بر همه این ها خودتان را سرگرم قراردادها نکنید. قرارداد ها دلیلی بر این نیستند که طرف مقابل آن دستورات یا توافقات را اجرا کند. حتی با سرپیچی از قرارداد ، باز هم داستان شکایت و دادگاه آغاز می شود. 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره node js | سون لرن

شرکت به شما نیاز دارد 

مطمئن شوید شما بخش مهمی از شرکت هستید ، یعنی کسب و کاری بدون شما وجود نداشته باشد. این کار باعث میشود که از شر دسیسه های مختلف دور باشید. همچنین کارمندانی را استخدام کنید که به شما وفادار باشند ولی به آنها تکیه نکنید. در واقع تمام وجود شرکت تان آن افراد نباشند. کسب و کار کوچکی را به یاد دارم که یک فروشنده عالی و بی نظیری داشت. 90 درصد فروش شرکت در دستان ایشان بود و سود بالایی برای صاحبانش داشت. اما با استعفای او کسب و کار به کلی نابود شد. 

هر نوع پرداختی را قبول کن

andrew tate معتقد است بعضی از افراد برای به دست آوردن پول ناز می کنند! سعی کنید محیطی برای مشتریان آماده شود که هر نوع پرداختی را قبول کنید. اگر مشتری می خواهد اینترنتی پرداخت کند ، درگاه پرداخت اینترنتی راه اندازی کن. اگر مشتری قصد داشته باشد کارت به کارت کند، مشکلی نیست. اگر از طریق ارزهای دیجیتال اقدام به پرداخت می کند ، شرایط را فراهم کن. اگر جنسی در مقابل محصول شما پیشنهاد می دهد قبول کن، بعدا آن را می توانی بفروشی. 

همچنین مطالعه کنید : دوره ذهن آهنین اندرو تیت

فروش آینده

یکی دیگر از تکنیک های فروش ، اشاره به آینده است. برای مثال می توانید به مشتری بگویید با خرید این ماشین زندگی لوکس و راحتی خواهید داشت. این خانه می تواند سرمایه گذاری عالی برای شما باشد و قیمت آن در طول x سال آینده دو برابر خواهد شد. اگر دقت کنید ازدواج ها هم فروش آینده است. مرد با توضیح آینده ای که می تواند فراهم کند ، شخص مورد علاقه اش را جذب خواهد کرد.

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره آموزش پایتون سیاه | سبز لرن

شخصیت 

برای تبدیل شدن به یک فروشنده موفق نیاز است تا ظاهر خوبی داشته باشید. برای فروش یک خانه 10 میلیارد تومانی با ظاهرشدن با پراید نمی توانید تاثیر خاصی روی مشتری داشته باشید.اگر قصد جذب سرمایه گذار دارید ، نمی توانید با لباس های لش این کار را کنید. بنابراین شخصیت و ظاهر خوبی به نمایش بگذارید تا در نگاه اول طرف مقابل را جذب خودتان کنید.(اگر اندرو تیت ظاهر خوبی نداشت ، شما تا اینجای مقاله حرف های او را دنبال نمی کردید)

حرف زدن را یاد بگیر

اگر نمی توانید خوب حرف بزنید ، احتمالا صحبت هایتان برای دیگران اعتبار خاصی ندارد. با مِن مِن کردن و استفاده از کلمه های بیجا هیچ مشتری به شما اعتماد نمی کند. حتما در طول زندگیتان با فروشنده هایی برخورد کرده اید که ظاهر عالی و بی نظیری دارند اما تا شروع به صحبت می کنند ، آن نگاه اولیه شما از بین می رود. حتی با خود فکر می کنید چطور با چنین ظاهر خوبی نمی تواند صحبت کند. این دو مورد اصلا با هم جور در نمی آید!

بنابراین تمرین زیادی برای حرف زدن، فن بیان و زبان بدن داشته باشید. این موضوع بسیار مهم است ، پس آن را جدی بگیرید. (اندرو تیت فن بیان عالی و سرگرم کننده ای دارد، همین باعث جذب میلیون ها انسان به او شده است)

همچنین مطالعه کنید : دوره شبکه سازی با افراد ثروتمند اندرو تیت

هدف بلند پروازانه

دوره اندرو تیت اشاره می کند که هدف کسب و کارتان را بسیار بزرگ بدانید. در این صورت ذهنتان محدود نخواهد بود و اگر به آن هدف بزرگ نرسیدید ، مهم نیست. چون احتمالا به هدف نزدیکی رسیده اید که شاید بدون داشتن آن ذهنیت بلندپروازانه نمی رسیدید. اما او در نهایت پیشنهاد می دهد که واقع بین باشید. اگر هدفتان بسیار بلند پروازانه باشد ، ممکن است در طول راه ناامید شوید. 

اعتماد به نفس 

اندرو تیت اشاره می کند که همیشه به خودتان بگویید که بهترین هستید و مانند شما در جهان وجود ندارد. همانند خودش که همیشه برای خود از لفظ بهترین استفاده می کند. بهترین ورزشکار، پولدارترین، برترین گانگستر(top G) و … 

این حرف ها باعث میشوند تا محدودیت های ذهنی شما به مرور زمان از بین برود و به خودتان باور داشته باشید.

همچنین مطالعه کنید : دوره آموزش لینوکس توسینسو | ارزش دیدن دارد ؟

فرصت 

انسان های معمولی با دیدن اخبار منفی و اتفاقات بد ، غم و غصه می خورند. اما انسان های ثروتمند به این فکر می کنند که چگونه از آن اتفاق می توانند کسب درآمد داشته باشند. یکی از روش های درآمدزایی اندرو تیت تمرکز به همین موضوع است، تا بتواند درآمد بالایی داشته باشد. ممکن است در ابتدا این حرف خوشایند نباشد و خیلی از افراد از این حرف ناراحت شوند ، اما طرز فکر ثروتمندان همین است… 

دید مشتری 

اشتباهی که خیلی از صاحبان کسب و کار می کنند: محصول خودشان را از دید خودشان بررسی می کنند! در حقیقت به نظرات مشتری ها اهمیت نمی دهند یا اصلا نظرات آنها را دریافت نمی کنند. همچنین فرض می کنند مشتری ، با محصول کسب و کار کاملا آشنا است و همه اطلاعات مربوطه را می داند. بنابراین تلاشی برای آگاه کردن افراد نمی کنند یا اطلاعاتی که نیاز است تا فروش به سرانجام برسد ، در اختیار مشتری قرار نمی دهند. 

این مقاله ادامه دارد : 4/5

دوره دانشگاه هاستلرز اندرو تیت بخش اول

دوره دانشگاه هاستلرز بخش دو 

دوره دانشگاه پولسازی اندرو تیت بخش سه

 دوره دانشگاه پولسازی بخش پنج

تا حالا یکی از این موارد رو تجربه کردی ؟ در کامنت ها بنویس برامون.

برای دیدن تمام دوره های اندرو تیت اینجا را کلیک کنید.

نقدهای مرتبط

پیج

داخل کامنت های این پست یکی ادعا کرده که شرکتی پشت حمایت از صفحه ها هست و به واسطه اون ها دوره میفروشه. و یکی

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما