نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره شبکه سازی با افراد ثروتمند اندرو تیت | فارسی و رایگان !

عکس اندرو تیت

در این سری از مقاله، دوره شبکه سازی با افراد ثروتمند اندرو تیت را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. این مقاله ها خلاصه کامل از نکات اشاره شده در دوره شبکه سازی اندرو تیت می باشد، بنابراین هیچ حرفی جا نمی ماند.این اولین بار است که دوره به صورت مقاله خلاصه شده در اختیار شما قرار داده می شود. بنابراین دقت داشته باشید، کپی کردن این مطالب جایز نیست. ویکی پدیا

 

روانشناسی مهارت شبکه 

در دوره شبکه سازی اندرو تیت به سه عنصر شبکه سازی اشاره شده است: 

 • فرض کنید شما کسی را می شناسید که دیگران نمی شناسند. از آنجایی که آن فرد بسیار مهم است، باید نشان دهید که با او در ارتباط هستید. (مثلا در اینستاگرام)
 • وقتی مردم ارتباط خوبی با دیگران برقرار کنند، او را به شما معرفی نمی کنند و این اقدام سه دلیل دارد: آنها می ترسند که کنار گذاشته شوند، اعتبار آن ها را خراب کنید و یا حسود هستند. 
 • اگر شما به فردی مهم معرفی شوید،آنها نسبت به آن فرد بسیار حساس هستند و مراقب شما هستند تا کار اشتباهی انجام ندهید. زیرا اگر طرف مقابل خرابکاری کند، اعتبار و شهرت او را از بین برده اید. حتی اگر شما را از خود جدا کنند، باز هم آسیب دیده اند.

 

سایت نقد پکیج ، اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی ایرانی می باشد. دفعه بعد که قصد داشتید ، دوره ای را خریداری کنید ، سایت نقد پکیج رو حتما چک کن!

می تونی سرچ کنی : دوره آموزش seo سایت نقد پکیج

 

 

اقدامات لازم هنگام ملاقات با افراد مهم

 • زبان بدن مناسبی داشته باشید. (دوره زبان بدن اندرو تیت)
 • خودتان را معرفی کنید.
 • اعتماد به نفس داشته باشید.
 • به خودتون اعتماد داشته باشید. 
 • مغرور نباشید.(در بخش های بعدی می گوییم چرا)
 • دقت داشته باشید آنها هیچ علاقه ای به شناختن شما ندارند!

 

همچنین مطالعه کنید : دوره آموزش مشاور املاک مسعود داداشی | دلال گرگی میشم؟

 

آنها علاقه ای به شما ندارند، پس چیکار کنید ؟ 

معمولا اگر افراد مهمی را ببینید، اولین برخورد شما تعریف از خودتان است. برای مثال اگر فرد مهمی را در بانک می شناسید، به او میگویید، بله ! من پولدارم و فلان بیزینس را دارم. همچنین در حال ساخت چنین تجارت هایی هستم. اما این روش کاملا اشتباه است. چرا ؟ 

اندرو تیت اشاره می کند اگر به جای شما باشد او در چنین موقعیتی می گوید: سلام آقای فلانی. من پول زیادی دارم و قصد دارم در سریعترین زمان ممکن انتقالش بدهم. بهترین راه حل بانکی چیه ؟

با این کار دو چیز را ثابت کرده اید: اولا پول زیادی دارید. دوما شما به بانکدار احترام خاصی قائل هستید و توصیه های او را با ارزش می دانید. همچنین بانکدار را در گفت و گو دخیل کرده اید و فقط خودتان صحبت نمی کنید. در نهایت این کار نوعی چاپلوسی است ولی نه از نوع مسخره ! 

 

نکته 

اگر تعریف های بیجا از فرد مهمی کنید، او از شما دور خواهد شد. دلیل آن هم واضح است، برای مثال فردی به شما بگوید :” من شما را خیلی خیلی تحسین می کنم. شما قهرمان زندگی من هستید. خیلی شما را دوست دارم. دستور بدهید هر کاری برای شما انجام می دهم. شما جزو نعمت های زیبای خداوند هستید، خوش به حال پدر و مادرتان.”

شما با چنین جملاتی رابطه و اعتبار خودتان را از بین می برید. بهترین کار سوال کردن از فرد مقابل است. در این صورت می توانید هم خودتان را تایید کنید و هم به طرف مقابل فرصت دهید تا خودش را ثابت کند.

انسان های بالا رتبه، مغرور هستند. دلیل آن چیست؟ چون آنها تلاش زیادی برای بدست آوردن آن مقام کرده اند. حتی اگر تلاشی نکرده باشند، باز هم مغرور هستند! زیرا با خودشان می گویند: “من به هرحال تلاش زیادی کرده ام.”

بنابراین بسیار مهم است که آنها را به صورت غیر مستقیم تحسین کنید و در این مورد حال بهم زن نباشید. 

 

همچنین مطالعه کنید : دوره زبان بدن اندرو تیت 

 

شبکه سازی بسیار گران است

دقت داشته باشید، برای ایجاد یک رابطه مستحکم نیاز به خرج کردن دارید. اگر فرد مهمی را ملاقات کردید، باید برای پرداخت هزینه ها اصرار کنید. اگر در رستورانی می روید، باید شما هزینه را پرداخت کنید. مهم نیست چه قدر گران است، باید این کار را انجام دهید. اگر نتوانید چنین اقدامی کنید، طرف مقابل چگونه به شما با هزاران دلار اعتماد کند ؟

(در مباحث بعدی ، راجب شبکه سازی با افراد سطح پایین هم صحبت می کنیم که بسیار مهم است.)

 

نکته

اگر رستوران، هتل یا هرجای گران قیمت و لاکچری میروید، طوری رفتار کنید که همه چیز عادی است و هزاران بار انجام داده اید. بنابراین تحت تاثیر هیچ چیز قرار نگیرید. برای مثال نگویید: وای چه جای زیبایی! چه غذای خوشمزه ای! چه محیط دلچسبی!

 

شبکه سازی به شانس ات بستگی دارد

اگر طرف مقابل خیلی مهم باشد، عموما زمان زیادی ندارد. مخصوصا برای ارتباط گرفتن با شما! باید در فلان تاریخ، فلان ساعت در فلان جا حاضر باشید تا شاید برای نیم ساعت بتوانید او را ملاقات کنید. سوال اینجاست، چطور فرد مقابل را راضی کنم که با من ملاقات کند؟

همچنین مطالعه کنید : دوره دانشگاه پولسازی اندرو تیت

 

انگیزه های برقراری ارتباط

افراد مهم، تنها سه دلیل می بینند تا شما را با افراد مختلف آشنا کنند:

پول

در دوره شبکه سازی با افراد ثروتمند توسط اندرو تیت، اشاره شده است که اولین دلیل  مردم تا شما را با افراد دیگر آشنا کنند، پول است. Tate اشاره می کند که این دلیل جزو سخت ترین دلیل های ممکن ، برای آشنایی با دیگران است.  

زیرا ایده های کسب و کار عموما خسته کننده هستند و عموما حرف شما را باور نمی کنند. اگر صاحب کسب و کار استارباکس در اوایل تاسیس شرکتش به شما می گفت : ” قرار است کافی شاپ در سراسر آمریکا بزنم.” با خودتان چه فکری می کردید ؟ درست است! به او اهمیتی نمی دادید یا حرف او را باور نمی کردید. 

برای برقراری ارتباط از طریق پول باید دو شرط وجود داشته باشد: 

 • طرف مقابل به شما اعتماد داشته باشد. 
 • طرف مقابل از شما خوشش بیاید.

 

آقای andrew tate اشاره می کند که تنها با این دو دلیل می توانید ، انگیزه پولی برای افراد مهم ایجاد کنید.

 

دوستتون دارند

در دوره شبکه سازی اندرو تیت اشاره شده است که اگر می خواهید توسط دیگران، معرفی شوید باید شخصیت دوست داشتنی داشته باشید. این نوع از رفتار خودش مهارت است و چیزی نیست که بتوان آموزش داد. ولی نکاتی که می تواند به شما کمک کند : 

 1. به فرد مهم، ثابت کنید که ارزش خاصی برای او قائل هستید و می دانید برای مقامی که دارند، زحمت زیادی کشیده اند. همچنین اجازه دهید خودشان را تایید کنند. 
 2. زبان بدن خوبی داشته باشید. 
 3. شوخ طبع باشید ولی ساده نباشید. 
 4. احترام بگذارید ولی چاپلوسی نکنید. 

همچنین مطالعه کنید : چگونه شخصی را استخدام کنیم ؟

 

افزایش اعتبار 

راجب این مورد، بحث خاصی وجود ندارد. واضح است که باید به فردی که شما را معرفی میکند ، اعتبار خاصی دهید. برای مثال پولدار هستید ، شخصیت خوبی دارید ، تجارت های مختلفی دارید. طوری که فرد مقابل افتخار کند شما را می شناسد. 

 

نکته 

لازمه همه ی این موارد، ارتباط واقعی است. با تحویل کارت ویزیت خود نمی توانید ارتباط واقعی ایجاد کنید.

در قسمت بعدی به ارتباط با افراد سطح پایین نیز پرداخته می شود که بسیار مهم است.

بخش دوم شبکه سازی با افراد ثروتمند

این مقاله ادامه دارد 1/2

چیز مفیدی یاد گرفتی ؟ داخل کامنت ها بنویس.

برای دیدن تمام دوره های اندرو تیت اینجا را کلیک کنید.

نقدهای مرتبط

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما