نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره آموزش ساختمان داده فرادرس | خسته کننده و دانشگاهی !

عکس ساختمان داده

دوره آموزش ساختمان داده فرادرس مناسب چه کسانی است ؟

آموزش ساختمان داده از فرادرس مخصوص دانشجویان مهندسی کامپیوتر می باشد که قصد دارند موضوعات ساختمان داده را مرور کنند. 

“مطالب سایت نقد پکیج ، تبلیغ نیست و سعی شده تا بدون حاشیه و صرفا صادقانه نظر خودمان را به شما اعلام کنیم. اگر محتوای ارائه شده ، تبلیغ باشد ، حتما اول مقاله این موضوع به شما یادآوری خواهد شد.”

روش آموزش  

این آموزش ساختمان داده به صورت دانشگاهی تدریس می شود. منظورمان از این روش، استفاده از سبک خشک و فن بیان متوسط است. بسیاری با این روش مشکلی ندارند و اتفاقا می خواهند تا تجربه دانشگاهی را داشته باشند. 

اما کسانی که می خواهند ساختمان داده را یاد بگیرند، ممکن است در طول تدریس احساس خستگی کنند چون مدرس هیچ هیجانی برای تدریس ندارد. بنابراین روش آموزش خشک و خسته کننده است. 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره آموزش برنامه نویسی اسمبلی فرادرس

سبک آموزش

دوره آموزش ساختمان داده فرادرس از استاد شیرافکن بسیار ساده است. ایشان مفاهیم مورد نیاز را به شما آموزش می دهند اما در سطح مقدماتی تا متوسط. اگر در دانشگاهی مشغول به تحصیل هستید که سطح امتحانات بالا است، تنها با این دوره نمی توانید از این درس عبور کنید. 

همچنین بابت هر مفهوم، مثال هایی کار می شود تا مفهوم برای شما جا بیفتد. البته تعداد این مثال ها محدود بوده و برای تسلط نیاز است تا خودتان مشغول به تمرین شوید. اما در نهایت آموزش بسیار ساده است و تمام دانشجویان مفاهیم را متوجه خواهند شد.

فرشید شیرافکن کیست؟

دکتر فرشید شیرافکن، دارای دکتری تخصصی بیوانفورماتیک از دانشگاه تهران هستند. ایشان همچنین مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم‌افزار به پایان رسانده‌اند و عنوان مدرس نمونه در زمینه ارائه و آموزش دروس دانشگاهی انتخاب شده‌اند. همچنین ایشان مشاور کنکور نیز هستند و بیش از ۳۰ کتاب در زمینه کنکور رشته کامپیوتر تالیف کرده‌اند.

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره کارگاه بمب فروش فاطمه نوری 

توصیه

این دوره ساختمان داده فرادرس از استاد شیرافکن را به چشم یک مرور بدانید. همچنین اگر مشکلی در مفاهیم مربوطه دارید، می توانید با این دوره رفع اشکال کنید. بنابراین انتظار نداشته باشید با این دوره به نمره 20 خواهید رسید. 

در نهایت مشکلی برای یادگیری مفاهیم با این دوره نخواهید داشت به شرطی که تمرکز خودتان را به آموزش حفظ کنید و در طول آموزش فعالیت داشته باشید تا خسته نشوید. 

مزایا

مناسب دانشجویان

معایب

آموزش خسته کننده و خشک

خرید آموزش ساختمان داده فرادرس

نقدهای مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما