نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره زبان بدن اندرو تیت | رایگان و فارسی !

در این سری از مقاله ، دوره زبان بدن اندرو تیت را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. این مقاله ها خلاصه کامل از نکات اشاره شده در دوره زبان بدن اندرو تیت می باشد ، بنابراین هیچ حرفی جا نمی ماند.این اولین بار است که دوره به صورت مقاله خلاصه شده در اختیار شما قرار داده می شود. ویکی پدیا

لم دادن به صندلی 

گاهی برای آنکه نشان دهید موضوعی برایتان اهمیتی ندارد ، می توانید به صندلی خودتان لم بدهید و به طرف مقابل خیره شوید.

همچنین مطالعه کنید : دوره ذهن آهنین اندرو تیت

 

راه رفتن 

برای آنکه نشان دهید ، صاحب قدرت هستید و اعتماد به نفس بالایی دارد ، موقع راه رفتن دست هایتان در جیبتان نباشد. همچنین صاف بالا را نگاه کنید و شانه ها را بالا دهید.(شخصا کتابی راجب این موضوع خوانده ام ، برای آنکه به چنین حالتی برسید ، تصور کنید از آسمان یک طناب آویزان است و شما می خواهید آن را با دندان گاز بگیرید.)

سایت نقد پکیج ، اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی ایرانی می باشد. دفعه بعد که قصد داشتید ، دوره ای را خریداری کنید ، سایت نقد پکیج رو حتما چک کن!

می تونی سرچ کنی : دوره آموزش لینوکس سایت نقد پکیج

 

من بی گناهم 

گاهی نیاز است تا خودتان را بی گناه نشان دهید. بنابراین خودتان را به حالتی کوچکتر تغییر دهید. لکنت زبان اضافه کنید و خودتان را احمق نشان دهید. به جوابتان تاخیر اضافه کنید و صدایتان را کمتر کنید.

 

حرکات دست

از حرکات دستتان تا حد امکان استفاده کنید. باید با خودتان فکر کنید که موقع حرف زدن ، دست هایتان کجاست و چیکار می کند. همچنین سبک خودتان را داشته باشید و از کپی کردن دیگران دوری کنید.

همچنین مطالعه کنید : دوره دانشگاه هاستلرز اندرو تیت

 

 قانع کننده صحبت کن

اگر بخواهید قانع کننده صحبت کنید ،رسا و بلند حرف بزنید. از من من کردن دوری کنید و به یاد داشته باشید که فضای خودتان را اشغال کنید.

 

اینجوری دروغ بگو 

اگر روزی بخواهید دروغی بگویید ، هر حالتی که بدنتان دارد بمانید. منظورمان این است که اگر در حالت دست به سینه نشسته اید و به دروغ گفتن رسیده اید ، همان طور دست به سینه بنشینید.

دستگاه های دروغ سنج بر همین اساس کار می کند. اول سوالات پایه مانند نام و سن شما پرسیده می شود. سپس دستگاه بر اساس پاسخ های شما ، دروغ های شما را می سنجد. در واقع معیار او ، تغییر حالت بدن شما نسبت به حالت پایه است.

 

با زبان بدنت دیگران را بترسان

ترساندن یک نفر دقیقا برعکس دروغ گفتن است. باید زبان بدنت را بلافاصله عوض کنید. مثلا در حال داد و بیداد هستید و سریعا آرام صحبت کنید.

همچنین مطالعه کنید :  دوره کارگاه بمب فروش فاطمه نوری

 

لبخند در دوره زبان بدن اندرو تیت

همیشه نخند. هر چیزی که کمیاب باشد ، ارزشش بیشتر است. بنابراین باید به صورت انتخابی بخندید. طوری که اگر لبخندی زدید، طرف مقابل به خودش افتخار کند که توانسته شما را خوشحال کند.

 

ارتباط چشمی 

هر زمان که قصد دارید ، نکته ای را ذکر کنید به چشم های طرف مقابل نگاه کنید. با این ارتباط چشمی ، تاثیر حرف شما بسیار بیشتر خواهد شد. مردم بیشتر از آنکه متوجه خود زبان بدن شما شوند ، متوجه تغییر آن می شوند. برای مثال : 

شما بسیار سخت کوش و جذاب هستید. خیلی شما را دوست داریم. همچنین (حالا به چشم های طرف مقابل نگاه می کنید) بسیار زیبا هستید. 

 

سوال ، سوال ، سوال 

اگر می خواهید مردم شما را بیشتر دوست داشته باشند ، از آنها سوال کنید. انسان ها خیلی دوست دارند راجب خودشان صحبت کنند ، بنابراین چه بهتر که آنها را وادار به صحبت راجب خودشان کنید. دقت داشته باشید که زبان بدن خودتان را طوری جلوه دهید که در حال گوش کردن حرف های او هستید. 

همچنین مطالعه کنید : دوره شبکه سازی با افراد ثروتمند اندرو تیت

 

زبان بدن مبارزه

مبارزه یاد بگیرید. با این کار ، دیگران متوجه میشوند هدف راحتی نیستید. 

 

جلوگیری از دعوای فیزیکی 

برای جلوگیری از دعوای فیزیکی ، جایی بنشیند که همه جا را ببینید. برای مثال می توانید گوشه ها مستقر شوید. حداقل یکی از دست هایتان باز باشد و پای چپتان عقب تر از پای راست باشد. 

کسانی که می خواهند با شما دعوا کنند ، در ابتدا به شما خیره می شوند. شما به آن ها خیره نشوید یا قیافه خشمگین به خودتان نگیرید. اگر هم چشم به چشم شدید ، ارتباط چشمی را سریعا قطع نکنید. 

پایان دوره زبان بدن اندرو تیت.

راجب زبان بدن چی می دونستی ؟ توی کامنت ها بنویس.

برای دیدن تمام دوره های اندرو تیت اینجا را کلیک کنید.

نقدهای مرتبط

4 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما