نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

خرید دوره اینستاگرام | راهنمای شما در این فضای نابسامان!

خرید دوره اینستاگرام

در این مقاله به راهنمایی شما برای خرید دوره اینستاگرام می پردازیم. دوره های زیادی تحت عنوان “آموزش اینستاگرام” منتشر شده است و هر کدام با تبلیغات های فراوانی، توانسته اند مخاطبین خودشان را جذب کنند. اما کدام یک دروغ می گویند و کدام راست می گویند؟ آیا روش خاصی وجود دارد تا بتوانید وارد اکسپلور اینستاگرام شوید و یا بلاگر موفقی شوید؟ همراه نقد پکیج باشید.

دوره ادمین اینستاگرام امیر و مبینا 

یکی از تلخ ترین تجربه های ما برای نقد و بررسی دوره های آموزشی اینستاگرام، دوره ادمین امیر و مبینا بود. در این دوره مطالب کاملا مبتدی و سطح پایین ارائه می شود و حتی اگر دوره خاصی برای این شبکه اجتماعی نگذرانده اید با دیدن مطالب این دوره، به بی کیفیت بودن آن پی می برید. علاوه بر تدوین بسیار بی کیفیت به مطالب خودشان مسلط نیستند و فن بیان بسیار ضعیفی دارند. برای نقد و بررسی کامل این دوره در قالب ویدیو به لینک زیر مراجعه کنید:

نقد و بررسی دوره

آیا خرید دوره اینستاگرام امیر و مبینا را پیشنهاد می کنیم ؟ خیر و هزینه ای برای این دوره نکنید.

خرید دوره اینستاگرام پرنیان مندومی 

پرنیان مندومی یکی دیگر از بلاگرهای معروف اینستاگرام است که توانسته در عرض یک ماه، بالای 100 هزار فالوور جذب کند. او ادعا می کند که هیچ هزینه ای برای تبلیغ نداده و تنها با تولید محتوا توانسته به این موفقیت برسد. 

اما دوره اینستاگرام پرنیان مندومی، ضعف های بسیار زیادی دارد. محتوای ارائه شده بسیار ناقص بوده و برخی از روش های پیشنهادی او عجیب و غریب است! (باگ هوش مصنوعی برای رفتن به اکسپلور اینستاگرام معرفی میکند) همچنین صدای ویدیوهای دوره بسیار ضعیف است و از میکروفن مناسبی استفاده نکرده اند. 

برای نقد و بررسی کامل این دوره در قالب ویدیو به لینک زیر مراجعه کنید : 

نقد و بررسی دوره

آیا خرید دوره اینستاگرام پرنیان مندومی را پیشنهاد می کنیم ؟ تحت هر شرایطی ، خیر.  

دوره تبلیغات اینستاگرام شیما یوسفوند 

شیما یوسفوند بلاگر معروف اینستاگرام با داشتن 700 هزار فالوور توانسته مخاطبین بسیار زیادی را جذب کند. یکی از دوره های شیما یوسفوند، دوره تبلیغات نام دارد. او در این دوره به انواع مختلف تبلیغات در اینستاگرام می پردازد و سعی می کند تا شما را برای این مسیر کمک کند. 

محتوای این دوره در سطح متوسطی قرار دارد و ممکن است مطالبی از آن یاد بگیرید، بنابراین مشکل این دوره محتوای آن نیست بلکه اجرای اوست. شیما یوسفوند حین آموزش مطالب بسیار حرف می زند. منظورمان حرفهایی است که اصلا ربطی به آموزش ندارد و بیهوده است. در نتیجه یادگیری از طریق این دوره بسیار دشوار است. 

برای نقد و بررسی کامل دوره تبلیغات اینستاگرام شیما یوسفوند (در قالب ویدیو)، به لینک زیر مراجعه کنید:

نقد و بررسی دوره

آیا خرید دوره اینستاگرام شیما یوسفوند را پیشنهاد می کنیم ؟ تا حد امکان خیر زیرا یادگیری از طریق این دوره بسیار سخت است. 

دوره نخبگان ادمین شیما یوسفوند

یکی دیگر از دوره های شیما یوسفوند، دوره نخبگان ادمین اوست. همانند دوره تبلیغات، محتوای این دوره متوسط بوده و ضعف نحوه آموزش دارد. البته برخی از محتوای ارائه شده ناقص است و نیاز دارید تا خودتان مطالعاتی انجام دهید. 

برای نقد و بررسی کامل این دوره شیما یوسفوند ، به لینک زیر مراجعه کنید : 

نقد و بررسی دوره

آیا خرید دوره اینستاگرام شیما یوسفوند را پیشنهاد می کنیم؟ همانند قسمت قبل، تا حد امکان خیر زیرا یادگیری از طریق این آموزش بسیار سخت است. 

خرید دوره کارگاه بمب فروش فاطمه نوری 

فاطمه نوری یکی دیگر از مدرس های آموزش اینستاگرام است. به گفته خودش آنلاین شاپ های مختلفی داشته و درآمد خوبی از هر کدام دارد. اما دوره بمب فروش او چگونه است ؟ 

محتوای این دوره در سطح متوسطی قرار دارد. در واقع قرار نیست چیزی به شما گفته شود که شوکه شوید. این مسئله تنها برای کسانی صدق می کند که دوره ای تحت عنوان “فروش” گذرانده اند. در نتیجه مطالب برای این دسته از افراد تکراری خواهد بود. ایشان فن بیان خوبی دارند ولی گاها ممکن است صدای او بالا برود (کمی شبیه جیغ) و اذیت شوید. 

برای نقد و بررسی کامل این دوره اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید : 

نقد و بررسی دوره

آیا خرید دوره اینستاگرام فاطمه نوری را پیشنهاد می کنیم؟ اگر دوره ای تحت عنوان فروش نگذرانده اید. بله ولی منتظر مطالب خاص و شگفت انگیز نباشید. 

دوره اینستاگرام کارگاه جادوی بلاگری سارا عبدی 

سارا عبدی یکی از بلاگرهای موفق است که دوره های مختلفی ارائه کرده است. یکی از این دوره ها، کارگاه جادوی بلاگری است که زمان زیادی از انتشار آن می گذرد. مطالب ارائه شده در این دوره مختص بلاگری و رفتارهای اوست. در نتیجه اطلاعات زیادی از الگوریتم اینستاگرام بدست نمی آورید. هر چند راجب طرز صحیح قرار دادن پست و استوری صحبت می شود ولی کافی نیست. آیا باقی محتوای ارائه شده، مفید است؟

در صورتی که دوره ای نگذارنده اید، مطالب مفیدی نصیبتان خواهد شد. برای نقد و بررسی کامل این دوره به لینک زیر مراجعه کنید : 

نقد و بررسی دوره

دوره اینستاگرام تارگت فروش پریسا افشاری 

پریسا افشاری یکی از افراد موفق در حوزه شروع کمپین های فروش است. از جمله افرادی که با او همکاری داشته اند احمد کلاته است. اما دوره تارگت فروش او چطور است ؟ 

مطالب ارائه شده در دوره تارگت فروش، بسیار مفید است و می توانید نکات خوبی یاد بگیرید، اما یکی از ضعف های دوره نوع آموزش پریسا افشاری است. او هیجان خاصی در آموزش خود ندارد و ممکن است در حین یادگیری حوصله تان سر برود.

برای دیدن نقد و بررسی کامل این دوره در قالب ویدیو به این لینک مراجعه کنید:

نقد و بررسی دوره

آیا خرید دوره اینستاگرام پریسا افشاری را پیشنهاد می کنیم؟ در صورتی که دوره ای تحت عنوان “فروش” نگذرانده اید، بله و همچنین سعی کنید خودتان را در حین دیدن ویدیوهای این دوره، مشغول نگه دارید. 

دوره اینستاگرام ریلز پلاس پیمان یعقوبی 

پیمان یعقوبی با داشتن 100 هزار فالوور توانسته مخاطبین زیادی جذب کند. او مدرس ریلزهای اینستاگرام است و الگوریتم آن را توضیح میدهد. پیمان یعقوبی فن بیان خوبی دارد و به همراه توضیحات خود از مثال های متنوعی استفاده می کند. 

در واقع تمام آن چیزی که نیاز باشد تا راجب ریلزهای اینستاگرام یاد بگیرید، در این دوره قرار دارد. برای دیدن نقد و بررسی کامل این دوره به لینک زیر مراجعه کنید : 

نقد و بررسی دوره

آیا خرید دوره اینستاگرام پیمان یعقوبی را پیشنهاد می کنیم ؟ بله ولی سعی کنید در تخفیف ها خریدتان را انجام دهید. 

خرید دوره اینستاگرام احمد کلاته 

احمد کلاته یک بلاگر موفق اینستاگرام است. او هیجان بسیار بالایی برای آموزش های خود خرج می کند و یکی از دلایل موفقیت او همین مورد است.  دقت داشته باشید آموزش های احمد کلاته بیشتر بر روی فروش تمرکز دارد و مطالب مفیدی از الگوریتم های آن نصیبتان نخواهد شد. 

این نکته را هم در نظر داشته باشید، خیلی از افراد از داشتن هیجان بالای او خوشحال نیستند و نسبت به آن انتقادات زیادی دارند. یکی از دوره های او “فروش در استوری” نام دارد. برای دیدن نمونه آموزش های او و نقد و بررسی کامل این دوره وارد لینک زیر شوید :

نقد و بررسی دوره 

دوره اینستاگرام معین فرجی 

معین فرجی با داشتن 2.5 میلیون فالوور یکی از معروف ترین بلاگرهای اینستاگرام است. او دوره های زیادی دارد از جمله آنها می توان به استوری پلاس ، انفجار استوری و اکسپلور پلاس اشاره کرد. جدید ترین دوره او ام باکس نام دارد که ترکیبی از دوره های قدیمی او به همراه آپدیت جدید است. او فن بیان بسیار عالی دارد و عموما مطالب مفیدی ارائه می دهد. 

سوالات متداول 

بدترین دوره اینستاگرام کدام است ؟ 

دوره امیر و مبینا جزو بی کیفیت ترین دوره های اینستاگرام است. 

بهترین دوره برای الگوریتم آن کدام است ؟ 

دوره های معین فرجی در این خصوص بسیار مفید است. 

بهترین دوره برای فروش کدام است ؟ 

دوره های فروش احمد کلاته بسیار معروف است اما دوره تارگت فروش پریسا افشاری نیز می تواند مفید باشد. 

بهترین دوره ادمین اینستاگرام کدام است ؟ 

دوره ادمین ثروت ساز مریم مجیدی نژاد برای این منظور ، کامل است. 

آیا با دیدن این دوره ها موفق می شوم ؟

مهم ترین نکته مقاله اینجاست : هیچ دوره ای به تنهایی نمی تواند شما را موفق کند ، همچنین خیلی خودتان را درگیر الگوریتم ها نکنید. به جای آن تمرکز بیشتری روی محتوای باکیفیت بذارید.

نقدهای مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما