نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

اندرو تیت | تمام آن چیزی که باید راجب او بدانید – جادوگر اینترنت !

اندرو تیت کیست ؟

اندرو تیت کیست ؟ 

نام اندرو تیت را بارها شنیده اید، شاید در اینستاگرام شاید هم در یوتیوب با ویدیوهای او روبرو شده باشید. این مرد افسانه ای 36 ساله، قهرمان جهان در زمینه کیک بوکسینگ است. شاید برای اولین بار تعجب کنید که چگونه چنین فردی به چنین زمینه هایی بپردازد، اما جالب است بدانید او می گوید : 

“در زمانی که قهرمان جهان کیک بوکسینگ بودم، همانند یک فرد معمولی زندگی می کردم و درآمدی نداشتم، اما روزی یک ماشین لامبورگینی دیدم، به برادرم گفتم اذیتت نمی کند که او یک ماشین لامبورگینی دارد؟ برادرم جواب داد : که چی؟ من گفتم : نه او یک چیزی می داند که من و تو نمی دانیم و باید بدانیم! این خروج ما از ماتریکس بود.” ویکی پدیا

اندرو تیت چگونه ثروتمند شد ؟ 

اگر خیلی ساده بگوییم، اندرو تیت با جمع کردن تیمی از مردم جهان توانست به چنین شهرت و ثروتی برسد. اما موضوع پیچیده تر از این حرف هاست. حتما راجب دوره های اندرو تیت شنیده اید، آموزش هایی که به شما قول می دهد با گذراندن آنها موفق می شوید. یکی از این دوره ها، دانشگاه هاستلرز یا دانشگاه پولسازی نام دارد. این دوره در واقع سه فصل است که در فصل اول به 100 نکته مهم برای مدیریت یک تجارت پرداخته می شود. 

همچنین مطالعه کنید : دوره دانشگاه (هاستلرز) پولسازی اندرو تیت (به صورت فارسی و رایگان)

 

وار روم

در فصل های بعدی خبری از خود اندرو تیت نیست و مدرس های دیگری مشغول به ارائه می شوند. در این دوره تاکید می شود که وارد اتاقی به نام “وار روم یا اتاق جنگ” شوید و در آنجا فعال باشید. (یک سرور دیسکورد راه اندازی کرده اند) هدف وار روم برقراری ارتباط بین مشتریان اندرو تیت است. او اشاره می کند که شبکه سازی یکی از مهم ترین عوامل برای ثروتمند شدن است.

همچنین مطالعه کنید : دوره شبکه سازی با افراد ثروتمند اندرو تیت (به صورت فارسی و رایگان)

 

حالا اندرو تیت زیرکی می کند و به این افراد می گوید” یکی از بهترین روش ها برای ثروتمند شدن، پخش کلیپ های حرف های من است! شما با جذب این مخاطبین به سمت خرید دوره های من می توانید 49 درصد پورسانت دریافت کنید! این بهترین راه است! “

با این روش او توانست تیم بزرگی بسازد که رایگان برای او کار می کند. کافیست اندرو تیت یک حرف جذاب و جنجالی بگوید و 100 هزار نفر کلیپ های او را در سراسر اینترنت پخش می کنند. اما صبر کنید، حرف های او باید جذاب باشد اما چگونه؟ 

اندرو تیت چگونه معروف شد ؟ 

تا اینجا می دانیم یکی از روش های معروف شدن او، تیمی است که جذب نموده است. اما اندرو باید چیزی را بگوید که توجه مخاطبین را جلب کند. از نظر ما حرف های او سه ویژگی بسیار مهم دارد : 

سرگرم کننده 

چه بخواهید و چه نخواهید برادران تیت سرگرم کننده هستند. تیت میتواند تا ساعت ها شما را در جای خود میخکوب کند و فقط به حرف هایش گوش دهید. او می داند که باید راجب چه چیزی و چگونه صحبت کند تا شما به تماشا کردن او ادامه دهید. برای مثال یکی از حرف های او این است : 

“دریک (خواننده آمریکایی)” دست های زنانه ای دارد! کافیست به دست های او نگاه کنید، اون دست های یک مرد نیست! او یک همجنسگراست من مطمئنم! “

اندرو تیت

علاوه بر این مورد، اندرو تیت زبان بدن بسیار قوی دارد و با فن بیانش قدرت عجیبی پیدا می کند. حتما متوجه هستید که اگر او از چنین قابلیت هایی برخوردار نبود، شما او را دنبال نمی کردید. 

همچنین مطالعه کنید : دوره زبان بدن اندرو تیت (فارسی و رایگان)

اندرو تیت و زبان بدن

مخالف با عقاید مردم

حتما حرف هایی از اندرو تیت شنیده اید که با خودتان گفته اید، چطور جرئت می کند چنین حرفی بزند؟ او میداند که با آوردن چنین بحث هایی می تواند توجه مخاطبان را جذب کند. برای مثال : 

“بیشتر زن هایی که من دیدم نمی توانند رانندگی کنند ، چگونه یک زن در حال رانندگی هواپیمای شخصی من است؟”

عصبانی کردن اشخاص 

برای این مورد تنها حرف او در یکی از پادکست هایش کافیست : 

“من میدانم که چگونه افراد را عصبانی کنم، با این کار می توانم کنترل آنها را بدست بیاورم. همیشه همینطور است، دوست دخترتان با عصبانی کردن شما می تواند شما را کنترل کند. من هم همینطور، من میدانم که چگونه صحبت کنم تا دیگران را خشمگین کنم. برای مثال من نمی گویم مرد ها قوی تر از زنان هستند ، به جایش میگویم زن ها ضعیف هستند! 

با این حرف فمنیست های روانی به من حمله می کنند و من می توانم از توجه آنها ویو زیادی دریافت کنم و به توجهی که می خواهم برسم!”

نقد پکیج ، اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی !

بهترین دوره پایتون

 

اندرو تیت مسلمان شد 

او در ابتدا یک آتئیست بود، کسی که به هیچ خدایی اعتقاد نداشت و می گفت ما انسان ها همانند حیوانات هستیم، تنها کمی زیرک تر. اما خبر مسلمان شدن او مانند بمب در اینترنت ترکید، او اعلام کرد که دین اسلام بهترین دینی است که هر کسی باید به آن رو بیاورد. 

خیلی از افراد مخالف او گفتند : 

“اندرو تیت تنها می خواهد توجه جذب کند، همانند قبل ! من او را می شناسم، او هیچ وقت به خدایی ایمان نمی آورد، فقط و فقط توجه !”

حتی یکی از صاحبان پادکست های معروف آمریکایی گفت : 

“من میدانم او مسلمان نشده، برای ثابت کردن این موضوع باید خودش را با بمب منفجر کند. در این صورت می فهمیم او یک مسلمان واقعی است.(اشاره به ترو*ری*ت بودن مسلمانان جهان)”

که البته عاقبت خوبی نداشت و این پادکست به اصطلاح “کنسل” شد !

اندرو تیت مسلمان

دستگیری اندرو تیت 

او در حالیکه در رومانی مشغول پیتزا خوردن بود، یک فیلم ضبط کرد و به یکی از فعالان حقوق بشر معروف توهین نمود. خیلی زود این فیلم وایرال شد و پلیس رومانی او را دستگیر کرد. (برخی از خبرگزاری ها اعلام کردند که با دیدن جعبه پیتزا در فیلم، متوجه شدند او کجا مستقر است، که خیلی بیجا به نظر می رسد) اما صبر کنید، دلیل دستگیری او این نبود. 

دلیل دستگیری اندرو تیت، اتهام به se* Trafficking بود. افرادی به دلیل سو استفاده جنسی از آنها، شکایت کرده بودند و هنوز هم این پرونده باز است. اندرو تیت بارها این اتهامات را رد کرده و می گوید : “آنها هیچ مدرکی برای اثبات این موضوع ندارند. “

اندرو تیت آزاد شد 

پس از گذراندن چند ماه در زندان، اندرو تیت آزاد شد! اما به شرطی که محل اقامت خودش را ترک نکند. (این تصمیم به خاطر باز بودن پرونده و جست و جوی مدارک مربوطه است. همچنین بدون این شرط او در اولین فرصت از کشور رومانی اخراج میشد )

شغل اندرو تیت 

اندرو تیت شغل ثابتی ندارد و یک کارآفرین است. او تجارت های مختلفی را مدیریت می کرد که به گفته خودش با یکی از آنها میلیونر شد. اما به نظرتان با کدام بیزینس برای اولین بار میلیونر شد ؟ 

اندرو تیت در یکی از پادکست هایش به صورت آشکار اشاره می کند: 

“کار من این بود، با یک دختر آشنا می شدم، کاری می کردم که عاشق من شود و سپس او را به تجارت خودم یعنی w*b c*m girl دعوت می کردم ، اگر آنها وارد این تجارت نمی شدند آنها باید با من قطع رابطه می کردند ولی از آنجایی که عاشق من بودند هر کاری می کردند. با این استراتژی من توانستم یک میلیونر شوم !”

جالب است بدانید که افرادی که از او شکایت کرده اند، از همین خانوم های محترم هستند. در حال حاضر یکی از اصلی ترین بیزینس های اصلی اندرو تیت، دوره های اوست. همچنین او می گوید : “نمی توانم راجب باقی تجارت های خودم صحبت کنم”

اندرو تیت و ماتریکس 

داستان ماتریکس و اندرو تیت از آنجایی آغاز شد که حرف های او راجب ثروتمند شدن بیشتر پخش شد. او با اشاره به مفهوم فیلم ماتریکس می گوید : 

“جهان ما در یک ماتریکس است، ساعت 8 صبح بیدار شو و ساعت پنج بعد از ظهر برگرد خانه و این کار را تا آخر عمر انجام بده. آنها از ما یک برده مدرن ساخته اند، بیدار شوید و از ماتریکس خارج شوید. برای خودت کار کن ، پ**رن را کنار بگذار، باشگاه برو و به خودت برس! “

فردی  که اندرو تیت او را نجات داد

توییچر معروف آمریکایی به نام adin ross از طریق گوش دادن به حرف های او زندگی اش عوض شده است . به گفته خودش او هر روز ورزش می کند و حالا می تواند روی خودش تمرکز کند.[نه روی دختران]

اندرو تیت

پیج اندرو تیت 

پیج اندرو تیت پس از حرف هایش راجب زن ها از دسترس خارج شد. او در یکی از پست های اینستاگرامش گفت : 

“بیشتر زن هایی که من دیدم نمی توانند رانندگی کنند، چگونه یک زن در حال رانندگی هواپیمای شخصی من است؟”

در آن زمان تمام شبکه های اجتماعی او از جمله اینستاگرام، یوتیوب، توییتر و حتی اوبر (اسنپ اونوریا) و همچنین حساب های بانکیش مسدود شد. اما با عفو عمومی ایلان ماسک او دوباره به توییتر برگشته است. 

همچنین مطالعه کنید : آموزش اینستاگرام | مقایسه دوره های آموزش اینستاگرام

آهنگ اندرو تیت 

حتما آهنگ معروف اندرو تیت را شنیده اید ، اگر نشنیده اید آهنگ پایین را اجرا کنید : 

حرف های کلیدی اندرو تیت 

جدا از تمام حرف های عجیب و غریب اندرو تیت، به نکات جالبی اشاره می کند، در ادامه به برخی از آنها می پردازیم : 

نقد پکیج ، اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی !

قبل از خرید هر دوره ای ، اول به نقد پکیج سر بزن !

 

مردان بی احساس

 

“شما فکر کرده اید که من هر روز با انگیزه باشگاه می روم؟ اصلا اینطور نیست. من از باشگاه متنفر هستم! اما خودم را طوری تقویت کرده ام که احساسم و ذهنم بر من غلبه نکند، این مسخره است که مردان نسبت به احساسات خودشان تسلیم شوند.”

“اسیر ماتریکس نشو و تمام چیزهایی که از بچگی به شما یاد داده اند را فراموش کنید، حالا می توانید ثروتمند شوید.”

“تنها سه افراد نمی توانند ثروتمند شوند: افراد تنبل، احمق و لجباز که 90 درصد افراد لجباز هستند. آنها نسبت به آموزش خود اصلا حساسیت به خرج نمی دهند و با خود می گویند خب این را خودم بلد هستم و یا یاد میگیرم. من به آنها می گویم با افراد بازنده دوست نشوید، آنها حرف من را قبول می کنند ولی اقدامی انجام نمی دهند.”

نظرتون راجب اندرو تیت چیه ؟ داخل کامنت ها بنویسید. 🙂

دانلود pdf این مقاله اینجا را کلیک کنید.

نقدهای مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما