نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

آموزش اینستاگرام | معرفی بهترین و بدترین دوره های اینستاگرام !

آموزش اینستاگرام

شاید یادتان نیاید ولی زمانی بود که اینستاگرام فضایی برای اشتراک گذاری عکس و  ویدیو برای دوستان و آشنایان خودتان بود، اما حالا جایی است که دوره های آموزشی مختلفی در حال فروش است. تقریبا هر کسی که بالای 100 هزار فالوور داشته باشد، یک دوره آموزش برای این شبکه اجتماعی دارد، مخصوصا اگر یک بلاگر باشند. این فرصتی است که مدرسان مختلف با قول و قرارهای مختلف شما را وادار به خرید یکی از این آموزش های اینستاگرام کند. ما اینجا هستیم تا گوشه ای از معروف ترین دوره های آموزش اینستاگرام را بررسی کنیم و به شما اطلاع دهیم که کدام ارزش خرید دارد و کدام خیر؟ فارسروید

آموزش اینستاگرام پرنیان مندومی 

عکس پرنیان مندومی

 

پرنیان مندومی یکی از بلاگرهای اینستاگرام می باشد که توانست در عرض یک ماه حدود 150 هزار فالوور جذب کند! او دلیل این موفقیتش را تسلط خودش به موضوعات اینستاگرام می داند و ادعا می کند هیچ مبلغی بابت تبلیغ این موضوع پرداخت نکرده است. اما آموزش اینستاگرام او چگونه است ؟ 

محتوای این دوره در سطح بسیار متوسطی قرار دارد و اگر دوره ای دیگری برای آموزش اینستاگرام دیده اید، تمام مطالب این دوره را می دانید. منظورمان این است که بابت هر موضوع در این شبکه اجتماعی حدود 2 الی 3 دقیقه بیشتر وقت گذاشته نمی شود و نباید انتظار داشته باشید پس از آن، به سطح فوق العاده می رسید. راجب تدوین، کیفیت فیلم برداری دوره پرنیان مندومی خیلی خوب است اما کیفیت صدای آن پایین می باشد، دلیل آن هم عدم استفاده از میکروفن است!

همچنین  کاربران سایت پرنیان مندومی از قطع و وصلی های پی در پی این سایت خبر می دهند و مدت زمان زیادی پس از خرید این دوره، به آن دسترسی نداشتند. 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی کامل آموزش اینستاگرام پرنیان مندومی 

آموزش ادمین اینستاگرام امیر و مبینا

عکس امیر و مبینا

 

امیر و مبینا با داشتن حدود 100 هزار فالوور یک دوره آموزش اینستاگرام ارائه کرده اند. قیمت این دوره در حال حاضر 400 هزار تومان است (دلار امروز 55000 هزار تومان است.) و عنوان دوره “آموزش ادمینی اینستاگرام” می باشد. با دیدن قسمت اول  این دوره اینستاگرام به سطح آموزش آن پی می برید. 

کیفیت تدوین فیلم های آموزشی به شدت پایین می باشد و پس زمینه آموزش، دیوار است. همچنین هر دو از فن بیان خوبی برخوردار نیستند و این حس به مخاطب تلقی می شود که به مطالب مسلط نیستند. علاوه بر این موضوعات، سطح محتوای آموزشی به شدت پایین است و حتی اگر دوره ای نگذرانده اید، متوجه این موضوع خواهید شد.

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی کامل دوره آموزش ادمین اینستاگرام امیر و مبینا

آموزش اینستاگرام شیما یوسفوند 

آموزش اینستاگرام شیما یوسفوند

 

شیما یوسفوند با داشتن 700 هزار فالوور یکی از معروف ترین بلاگرهای اینستاگرام است و طرفداران زیادی دارد. او سه دوره آموزش اینستاگرام ارائه کرده است : 

 • تبلیغات 
 • نخبگان ادمین
 • آموزش اینستاگرام صفر تا صد 

در دوره تبلیغات شیما یوسفوند به توضیح تبلیغات در اینستاگرام پرداخته می شود و هدف این است که متوجه شوید چگونه در اینستاگرام تبلیغاتتان را طراحی و اجرا کنید. محتوای دوره در سطح متوسطی قرار دارد ولی می توانید مطالب مفیدی از آن یاد بگیرید، اما مشکل بزرگی وجود دارد. 

شیما یوسفوند به توضیح مطالب بدیهی و مثال های بیهوده می پردازد و این موضوع در کنار صحبت راجب خودش، یاد گرفتن را بسیار سخت می کند. اگر خیلی خلاصه بگوییم، شیما یوسفوند حرف های بیهوده زیادی می زند و در کنار فن بیان سطح پایین او، کیفیت آموزش افت می کند. 

دوره نخبگان ادمین اینستاگرام هم دقیقا همین شرایط را دارد ، مطالب آن *تقریبا* مفید است ولی شرایط آموزشی ، اوضاع را سخت می کند. 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی کامل دوره تبلیغات و نخبگان ادمین شیما یوسفوند 

دوره کارگاه بمب فروش فاطمه نوری

عکس فاطمه نوری

از اینجای لیست به بعد، کیفیت آموزش تا حدودی بالا می رود. دوره کارگاه بمب فروش فاطمه نوری همان طور که از نامش پیداست به توضیح فروش در فضای اینستاگرام می پردازد. محتوای این دوره متوسط ولی مفید است و می توانید مطالب خوبی یاد بگیرید اما به شرطی که هیچ دوره دیگری نگذارنده اید.

دلیل متوسط بودن سطح آموزش هم دقیقا همین است، مطالب این دوره توضیح مفاهیم اصلی فروش می باشد و در صورتی که دوره فروشی گذرانده اید محتوای آن برایتان تکراری خواهد بود. 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی کامل دوره کارگاه بمب فروش فاطمه نوری 

جادوی بلاگری سارا عبدی 

عکس سارا عبدی

سارا عبدی نیز یکی دیگر از مدرس های آموزش اینستاگرام است، او فن بیان خوبی دارد و هیجانش برای آموزش بسیار خوب است. مطالب این دوره مخصوص بلاگر شدن می باشد اما انتظار نداشته باشید که اطلاعات زیادی راجب الگوریتم اینستاگرام و مطالب آن یاد بگیرید. تمرکز این دوره بیشتر بر رفتارها و فروش در استوری است تا خود اینستاگرام،  هر چند توضیحاتی راجب نحوه پست گذاشتن و هشتگ گذاری ارائه می شود اما کافی نیست. 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی کامل دوره جادوی بلاگری سارا عبدی 

تارگت فروش پریسا افشاری 

دوره تارگت فروش

پریسا افشاری جزو افرادی است که کمپین های فروش برای افراد مختلف برگزار می کند که معروف ترین فردی که با او همکاری داشته، احمد کلاته می باشد. مطالب این دوره مختص فروش و کمپین های فروش است، در نتیجه انتظار آموزش پست گذاشتن، هشتگ گذاری و در کل الگوریتم اینستاگرام نداشته باشید.

محتوای این دوره در سطح خوبی قرار دارد ولی [باز هم] اگر دوره ای تحت عنوان “فروش” گذرانده اید، نیازی به این مجموعه ندارید. نکته دیگری که باید مد نظر داشته باشید روش آموزش پریسا افشاری است، او هیجان بالایی در حین آموزش ندارد و و ممکن است حوصله تان سر برود. در نتیجه نیاز دارید در طول این دوره خودتان را سرگرم کنید. 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی کامل دوره تارگت پریسا افشاری 

دوره آموزش ریلز اینستاگرام (ریلز پلاس) پیمان یعقوبی

آموزش اینستاگرام پیمان یعقوبی

یکی از بهترین دوره های اینستاگرام، قطعا دوره ریلز پلاس پیمان یعقوبی است. او در این آموزش این، به توضیح موارد مختلفی راجب ریلزهای اینستاگرام می پردازد، از جمله:

 • الگوریتم ریلز 
 • بررسی ریلزهای میلیونی 
 • نحوه ادیت ریلز 
 • ابزارها 
 • و… 

همچنین پیمان یعقوبی فن بیان خوبی دارد و تمام حرف های او را به خوبی متوجه می شوید. 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره ریلز پلاس پیمان یعقوبی 

دوره های احمد کلاته

آموزش اینستاگرام احمد کلاته

احمد کلاته یکی از معروف ترین اشخاص در حوزه آموزش اینستاگرام است، دلیل معروفیت احمد کلاته، هیجان بالای او و محتوایی است که ارائه میدهد. اما دقت داشته باشید که آموزش های احمد کلاته بیشتر مربوط به فروش است، در واقع خبر آنچنانی از نحوه استوری گذاشتن برای جلب فالوور های بیشتر نیست و هدف فروش به فالوور های کنونی می باشد. 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره فروش در استوری احمد کلاته

آموزش اینستاگرام معین فرجی 

آموزش اینستاگرام معین فرجی

 

معین فرجی با داشتن بالای 2.5 میلیون فالوور جزو معروف ترین افرادی است که در حوزه آموزش اینستاگرام فعالیت می کند. او دوره های زیادی ارائه کرده است از جمله: 

 • استوری پلاس
 • اکسپلور پلاس 
 • جادوی تولید محتوا
 • انفجار استوری 

آخرین دوره او در حال حاضر دوره ام باکس و ام باکس پلاس است که ترکیبی از دوره های قبلی به همراه آپدیت جدید می باشد. آموزش های معین فرجی عموما کیفیت بسیار بالایی دارد و نظر کاربران زیادی را جلب نموده است. 

نظر شما راجب این دوره های چیه ؟ کودوم دوره رو خریدید ؟ راضی بودید؟

نقدهای مرتبط

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما