نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره فیتنس (بدنسازی) اندرو تیت | رایگان و فارسی !

دوره فیتنس اندرو تیت

در دوره فیتنس یا بدنسازی، اندرو تیت قول داده است که با گذراندن آن می توانید به بدن ایده عالی برسید. این دوره بسیار کوتاه است زیرا به گفته خودش برای سریع رسیدن به چیزی که می خواهید توضیح زیادی لازم نیست. ویکی پدیا 

تمام حرف ها و تمرین های اشاره شده این دوره را ما نه تایید و نه تکذیب می کنیم ، این چیزی است که خودتان باید به آن توجه کنید. 

 

ویدیوی دوره فیتنس اندرو تیت

حرکت برپی 

در دقیقه 5:20 اشاره می شود که باید این حرکت را به صورت 4 ست 25 تایی انجام دهید و این حرکت مهم ترین بخش این مجموعه است. (با وزنه های 20 یا 30 کیلویی)

پرش

بعد از حرکت برپی در دقیقه 7:35 اشاره می شود که باید 25 بار بپرید، طوری که زانوها بالا بیاید. (بعد از 25 حرکت برپی 25 بار پرش و دوباره 25 حرکت برپی و 25 بار پرش تا 4 بار این حرکات باید صورت گیرید)

حرکت بعدی 

طبق فیلم در دقیقه 11:11 حرکت را 25 بار تکرار می کنید.(4 ست 25 تایی)

حرکت نهایی 

در نهایت در دقیقه 15:45 اشاره می شود که حرکت اول 10 بار، حرکت بعدی ده بار و حالت دست ها را برعکس می کنید و آن را هم به همان مقدار تکرار می کنید. (4 ست)

تغذیه دوره بدنسازی اندرو تیت

در دوره فیتنس اندرو تیت اشاره می شود که شما می توانید هر چیزی بخورید و نیازی به برنامه غذایی ندارید. فقط از یک چیز دوری کنید: شکر ! هر چیزی که شکر دارد اعم از شکلات، کیک، نوشابه و … اندرو تیت حتی می گوید نیازی نیست از غذاهای چرب و در کل چربی دوری کنید. آنها کربوهیدرات دارند و شما انرژی آن را برای عضله سازی نیاز دارید. 

 

همچنین مطالعه کنید : تمام دوره های اندرو تیت | رایگان و فارسی !

نقدهای مرتبط

عکس mr.robot برای هکر

چگونه هکر بشوم؟ حقیقت ماجرا (2023)

مقدمه این سوالی است که ممکن است خیلی از نوجوان ها و جوانان کنجکاو باشند تا بدانند چگونه هکر شوند؟  باید بدانید آن طوری که

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما