نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره چگونه یک جی باشیم اندرو تیت | فارسی و رایگان !

اندرو تیت مسلمان

چگونه یک جی باشیم ؟ 

اندرو تیت در دوره چگونه یک جی G باشیم اشاره می کند که قرار است طرز فکرتان نسبت به دنیا و چگونه پول درآوردن تغییر کند.  بنابراین بسیار مهم است که تمام چیزهایی که به شما گفته می شود را اجرا کنید. ویکی پدیا

 

غرور

“زندگی شما هرگز بدتر نخواهد شد اگر در این دنیا گام بردارید و فکر کنید که آدم مهمی هستید.” این حرفی است که اندرو تیت در ابتدای این درس به شما می گوید، سپس سراغ تعریف مغرور بودن از نظر یک G می رود. این شخص به شما می گوید که مردم جهان دائما تاکید می کنند که نباید مغرور باشید، در حالی که حرف آنها کاملا اشتباه است.

در دوره چگونه یک جی باشیم اشاره می شود که باید به خودتان باور داشته باشید و به خودتان بگویید من می توانم و من می توانم! خیلی از مدرسان چنین حرفی رو می زنند ولی هیچ وقت به شما نمی گویند که نیاز است غرور داشته باشید. تنها با غرور می توان به چنین اعتماد به نفسی برسید، بنابراین بیرون بروید و به خودتان بگویید من قدرتمندترین و زیرک ترین فرد در این دنیا هستم و میتوانم هر چیزی را تغییر دهم.

این روش ایراداتی دارد که نیاز است که بدانید: 

  • خیلی از افراد به خاطر تغییر رفتار شما و نشان دادن غرور، از شما دور می شوند و آن ها را از دست می دهید، ولی مهم نیست ! 
  • خیلی از افرادی که با آنها ملاقات می کنید، احتمالا شما را توهمی صدا کنند ولی بسیار مهم است که به حرف آنها توجهی نکنید و به کار خود ادامه دهید. 

همچنین مطالعه کنید : دوره دانشگاه پولسازی اندرو تیت

 

عصبانی باش

اندرو تیت می گوید، جامعه به شما یاد داده است که عصبانی نباشید و آن را تا حد امکان مخفی کنید. این مورد هم اشتباه است و باید یاد بگیرید که عصبانی باشید و از آن به خوبی استفاده کنید. در واقع یکی از قدرتمند ترین رفتارهایی که یک انسان میتواند داشته باشد، عصبانیت است. شما می توانید با قدرت این رفتار به تمام چیزهایی که می خواهید برسید. کافیست با خودتان بگویید چرا آن فرد یک ماشین لامبورگینی دارد ولی من ندارم؟ سپس عصبانی باشید و با این انرژی به سمت پیدا کردن یک راه حل بروید. شما می توانید از خانه ای که ندارید، ماشینی که ندارید، زندگی که ندارید و … عصبانی باشید!

همچنین مطالعه کنید : دوره ذهن آهنین اندرو تیت

 

هیچ کس به شما اهمیت نمیده

زمانی از خواب بیدار می شوید و متوجه خواهید شد که هیچ کس به اندازه خودتان به خودتان اهمیت نمی دهد. در دنیا ممکن است تنها سه نفر واقعا به خود شما اهمیت دهد: پدر، مادر و خودتان. بنابراین در نظر داشته باشید که هیچکس شما را از خواب بیدار نمی کند و مجبورتان نمی کند که کار کنید و دائما در حال ایده یابی باشید. دوره چگونه یک جی باشیم می گوید:  هیچ سیاستمداری شما را نجات نمی دهد!

 

کارهای غیرممکن 

در دوره چگونه یک جی G باشیم یک روش جالب برای تقویت ذهنتان معرفی می شود: باید تمام آن چیزی که از دهانتان بیرون می آید را انجام دهید و مرد حرفتان باشید. با کمک غروری که پیدا کردید، می توانید کاملا این روش را به خوبی پیاده کنید. برای مثال به خودتان بگویید همین الان 100 تا شنا می روم! از آنجایی که شما مرد حرفتان هستید باید آن 100 تا شنا را انجام دهید. مهم نیست دست هایتان بی حس شود، باید این کار انجام شود. 

یا زمانی در حال دعوا کردن با شخصی هستید و به او می گویید اگر بار دیگر این کار را تکرار کند، دیگر همدیگر را نخواهید دید. اگر او بار دیگر اشتباهش را تکرار کرد، باید او را ترک کنید ، چرا ؟ چون شما مرد حرفتان و عملتان است. 

با این روش حرف هایی که از دهانتان بیرون می آید، اعتبار خاصی پیدا می کند و دیگران روی حرف شما حساب باز می کنند. این ویژگی را در خودتان از همین امروز اجرا کنید. 

همچنین مطالعه کنید : دوره فیتنس (بدنساری) اندرو تیت

 

افسردگی واقعی نیست 

اندرو تیت در دوره چگونه یک جی باشیم می گوید: 

“مردم فکر می کنند افسردگی قدرتی است که از آسمان بر آنها فرود آمده است، در حالیکه اینطور نیست. روان شناس ها تلاش می کنند که با دادن قرص ها این بیماری را درمان کنند در حالیکه اصلا چنین چیزی وجود ندارد.”

در واقع اندرو تیت می گوید افراد جامعه برای بهانه آوردن افسردگی را جلوی خود قرار می دهند تا کاری نکنند. آنها با خود ادعا می کنند من افسرده هستم چون زندگی بدی دارم، در حالی که برعکس، شما زندگی بدی دارید چون حالت افسرده به خودتان گرفتید. از این سیستم دفاعی بیرون بیایید و اقدام کنید. 

 

زبان بدن 

اندرو تیت در این قسمت به آموزش زبان بدن می پردازد. پیشنهاد می کنیم دوره زبان بدن اندرو تیت را از طریق همین لینک تماشا کنید. 

همچنین مطالعه کنید : دوره زبان بدن اندرو تیت

 

فن بیان 

اگر نمی توانید صحبت کنید، باید سراغ کلاس های فن بیان بروید. بسیار مهم است که دیگران به حرف شما توجه کنند ولی اگر نتوانید اصلا صحبت کنید پس می خواهید چه اقدامی کنید؟ اندرو تیت می گوید خیلی از افراد صدای خوبی ندارند و برای آن اقدامی هم نمی کنند، یک مربی صدا بگیرید و متوجه شوید که چگونه از صدایتان برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران استفاده کنید. در دوره چگونه یک جی باشیم تاکید می شود که سخنرانی های بیل کلینتون و باراک اوباما را گوش دهید.

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره های فن بیان

 

لباس های گران قیمت 

مردها برای جلب توجه زنان اقدام به خرید لباس های گران قیمت می کنند ولی نمی دانند که با این کار نهایت ده ثانیه توجه آنها را خریده اند! دوره چگونه یک جی باشیم می گوید: 

“زنان به لباس گران قیمت و کفش زیبایی که دارید اهمیتی نمی دهند. کافیست همه آنها را داشته باشید و شخصیت جالبی از خودتان نشان ندهید. آنها شما را بدون فکر کردن کنار می گذارند، چیزی که آنها را جذب می کند شخصیتی است که توانسته به چنین دارایی هایی برسد و نه چیز دیگر! شما می توانید آن ها را با یک لباس 5 دلاری هم جذب کنید! “

 

پچیده نیست 

اگر از دیگران بپرسید چگونه ثروتمند شدی به شما جواب ساده ای خواهند داد : پزشک ، بیزینس ، مدرس و … پولدار شدن پیچیده نیست ولی انجام دادن آن سخت است . سعی کنید مانند آنها کار کنید و حتی اگر امکانش بود کپی کنید. 

 

متقاعد کن 

شما نمی توانید پول بسازید و یا بدست آورید.[به همین دلیل است که پول در آوردن سخت است] تنها راه ، متقاعد کردن دیگران برای گرفتن پول آنهاست. شما باید یاد بگیرید که چگونه مردم را قانع کنید تا پولشان را به شما بدهند. 

همچنین مطالعه کنید : آموزش پایتون | مقایسه تمام دوره های آموزش پایتون

 

راه قدیمی 

اندرو تیت در دوره چگونه یک جی باشیم می گوید ، شما هیچ وقت با پس انداز و صرفه جویی نمی توانید مانند من ثروتمند شوید. فرض کنیم حقوق شما ماهانه 5000 دلار است ، اگر هیچ چیز نخورید و هیچ خرجی نکنید ده سال طول می کشد تنها یکی از ماشین های مرا بخرید. اینجا متوجه می شوید که باید کاری کنید که زمان ارزشش بیشتر شود و به کارتان ارتباطی نداشته باشد . بگذارید مثالی بزنم : 

 

راه پول درآوردن در دوره چگونه یک جی باشیم

یکی از راه های موثر و تمرین خوب برای ثروتمند شدن جست و جو برای افرادی است که کاری باید انجام دهند و قصد دارند آن را در قبال قیمتی به دیگران واگذار کنند. شما به عنوان واسطه افرادی را می شناسید که همان کار را با قیمت پایین تر انجام میدهند ، بنابراین سراغ فرد اول می روید و با مهارتی که دارید پروژه را از آن خودتان می کنید. (فرض کنیم با قیمت 3 میلیون تومان) حالا شما فردی را می شناسید (یا پیدا می کنید) که همان کار را با قیمت پایین تر (برای مثال 2 میلیون تومان) انجام دهد و تمام. 

حالا با اختلاف پولی که به وجود آمده ، سودی به دست می آوردید در حالی که زمانتان را برای انجام دادن آن کار تلف نکرده اید.

 

چگونه با انسان های ثروتمند ارتباط برقرار کنم ؟ 

همانطور که میدانید شبکه سازی جزو موارد مهمی است که به پولدار شدن شما کمک زیادی میکند. اندرو تیت برای این مورد در دوره چگونه یک جی باشیم مواردی را اشاره می کند ، اما مبحث کامل تر در دوره خودش وجود دارد : 

همچنین مطالعه کنید : دوره شبکه سازی با افراد ثروتمند اندرو تیت

 

نکته های آخر دوره چگونه یک جی باشیم؟

  1. اعتراضات سیاسی شما هیچ تغییری در کشور ایجاد نمی کند ، اگر می خواهید قانون جدید وضع شود یا قانونی تغییر کند تنها زمانتان را تلف می کنید. زیرا یک نفر در آن بالا نیاز است تصمیم بگیرد و شما در جریان آن نیستید. 
  2. زمانی که به پول زیادی رسیدید ، حتما وکیل داشته باشید تا خودتان را از دست دولت رها کنید. 
  3. چند پاسپورت ، چند گواهینامه و چند حساب بانکی کشورهای مختلف داشته باشید تا با از دست دادن یکی از آنها ، دیگری آن را پشتیبانی کند. 
  4. اسم های افراد را با این فرمول ذخیره کنید تا آن را گم نکنید : (حرف QWE برای الویت بندی شخص به صورت Q مهم W متوسط E زیاد مهم نیست) + اسم شخص به همراه یک کد + محل زندگی فرد . مثال : 

W محمد کاغذ فروش رشت

Q پریسا لپ تاپ تهران 

همچنین مطالعه کنید : تمام دوره های اندرو تیت

نقدهای مرتبط

4 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما