نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره طلسم روانی سوده هروی | کلاهبردار یا معجزه زندگی ؟

دوره طلسم روانی

مخاطب دوره طلسم روانی سوده هروی کسانی است که می خواهند موانع ذهنی خودشان را از بین ببرند تا در نهایت موفق شوند. این موفقیت می تواند از نظر مالی، عاطفی باشد، اما آیا محتوای این دوره مفید است ؟ آیا ارزش خرید دارد و یا با یک دوره بی کیفیت مواجه هستیم ؟

“مطالب سایت نقد پکیج ، تبلیغ نیست و سعی شده تا بدون حاشیه و صرفا صادقانه نظر خودمان را به شما اعلام کنیم. اگر محتوای ارائه شده ، تبلیغ باشد ، حتما اول مقاله این موضوع به شما یادآوری خواهد شد.”

 

نقد و بررسی

 

روش آموزش

دوره طلسم روانی سوده هروی به صورت ویس به فروش می رسد، این امکان از طریق سایتشان یعنی “زندگی سالم” یا کانال تلگرامیشان صورت می گیرد. سوده هروی به مطالب بیان شده مسلط است و با فن بیان خوبی که دارد می توانید حرف های او را به خوبی متوجه شوید، همچنین کیفیت صدای ضبط شده شرایط  بسیار خوبی دارد. اما محتوای دوره طلسم روانی چطور است ؟ آیا باز هم با یک دوره انگیزشی مواجه هستیم؟

 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره فراوانی مطلق سوده هروی

 

 

محتوای دوره طلسم روانی

تعریف سوده هروی از طلسم روانی، موانع ذهنی است که باعث می شود به هدفتان نرسید. نمونه هایی از این موانع نسبت به درآمد بالاتر، رابطه بهتر و موارد دیگر است که در این دوره به آن اشاره می شود. برای معرفی خود دوره بهتر است بخشی از قسمت اول دوره را با هم مطالعه کنیم: (دوره به صورت ویس می باشد و این متن به صورت دستی تایپ شده در اختیار کاربران قرار می گیرد. با این متن تا حدودی با موضوع دوره آشنا می شوید و متوجه می شوید که دوره انگیزشی است و یا خیر؟)

“خیلی خوشحالم دوستان که من با این دوره هم سفر شما هستم، سفری که پیچ و خم های خیلی شدیدی دارد. برای خود من هم داشته ولی خوب، جذاب و جالب! من خوشحالم که به واسطه این آموزش در کنار شما هستم توی این سفر. امیدوارم که بتونم بهتون کمک بکنم با محتوای این دوره زندگی آسون تر و قشنگ تر داشته باشید. می خوام کمکتون کنم تا اون محدودیت های خودساخته زندگیتون رو بردارید و بتونید دنیای وسیع تری را تجربه کنید. تا بتونید به خواسته ها و آرزوهایی که فکر می کنید و دوست دارید بهش برسید.

 

 

به هدف خود می رسید

ولی احساس می کنید خیلی دور هست ازتون! دور نبینید تا بتونید به این خواسته هاتون برسید که بزرگترین انسان در دنیا، از ناتوانی در برابر محدودیت ها مثل محدودیت های مالی محدودیت هایی که از ابتدای زندگی میاد. مثل اینکه زیبا نیستیم، اینکه استعداد نداریم، سرمایه نداریم یا نبودن در ارتباطاتی که پی در پی داره مسئله به وجود میاره. ما احساس می کنیم محکومیم به ادامه این زندگی که واقعاً دوستش نداریم. آرزوی زندگی و رابطه های مردم رو داریم که چقدر زندگی اونها خوبه، فوق العاده راحتن، کار خوبی دارند و حتی رابطه شون خوبه و موفق .

اینها باعث میشه که خودمون رو به شدت محکوم به یک زندگی از پیش تعیین شده بدونیم که توی شرایطی قرار گرفته که هیچ وقت تغییر نکرده تا الان. از این به بعد هم دیگه هیچ وقت تغییر نمی کنه یا منتظر یک معجزه هستیم. منتظر معجزه ای که اتفاق بیفته و این شرایط ما رو تغییر بده. من الان می خوام بهت اینو بگم که این معجزه میتونه همین الان رخ بده! اگه واقعا اون چیزی که میگم رو فهمش کنی، اگه واقعاً روش کار بکنی، میتونه تحولات بزرگی را در زندگی تو به وجود بیارن.

 

 

ناخودآگاه

ممکنه با خودت بگی نمیشه، انگار چیزی در روان من هست برای نشدن، بخشی در خودآگاه میگه می خوام، می خوام، بده ، بده! ولی انگار چیزی در ناخودآگاه است و میگه نشه، میچربه و نمیزارم اون اتفاق بیفته! نمیشه! تو زندگیمون یه جاهایی به بن بست خوردیم یا برای حل کردن یک موضوع عاطفی دیگه انگار قفل شده و پیش نمیره. اغلب زمانی می فهمیم که توی این موضوع انگار قفل شدیم. بارها و بارها تلاش کردیم براش، از زوایای مختلف، ولی نشده. تازه اون موقع که متوجه میشیم که شغل عوض میکنیم ولی باز میاد سراغت.

ممکنه جایی که خیلی ها در اون سرمایه گذاری کردن و درآمدهای خیلی خوب داشتن، اگه تو بری، به تو بازخورد بدی بده، ممکنه به تو سود نده، ممکنه تو کاری که هزاران نفر تو دنیا توش رفتن، سود گرفتن ازش، به تو نده. یا ممکنه رابطه های مختلفی داشتی، در نهایت به همون نتایج مشابه رسیدی مثلاً هر بار آدمو عوض کردیم ولی نتیجه یکسان بوده. مثلاً همیشه آدم های خسیس رو به زندگیتون فراخوانی می کردید . این بار میری آدم خیلی پولدار تر انتخاب کنید ولی باز می بینی نتیجه همون شد.”

 

 

پیش نیاز دوره طلسم روانی

ابتدا باید بگوییم ، در این دوره به صورتی محتوا ارائه می شود که دوره های دیگر او مانند عزت نفس، تبلیغ خواهد شد. البته نه به صورتی که احساس کنید در حال تبلیغ این موضوع هستند. بلکه از آنجایی که این دوره را خریداری کرده اید باید دوره عزت نفس نیز خریداری شود. (هر چند پیش نیاز این دوره ، دوره هایی مانند عزت نفس است اما به صورت واضح به این موضوع اشاره نشده، بنابراین پس از خرید این دوره متوجه می شوید دوره های دیگر هم باید بگذرانید)

 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی جذابیت درونی سوده هروی

 

حرف های قشنگ قشنگ 

دوره های سوده هروی عموما شامل حرف های به اصطلاح “قشنگ” است، یعنی شما با شنیدن این حرف ها حس خوبی پیدا می کنید ولی درواقع چیزی یاد نمی گیرید و تنها سرتان گرم شده است. بیایید با هم بخش دیگر از این دوره که به صورت ویس می باشد، مطالعه کنیم

“در اینجا سفر می کنیم تا بتوانیم وجوه مختلف انرژی خیلی مهم روان خودمو خوب درک کنیم، متاسفانه ما تعریف درستی از صبر و صبوری کردن نداریم. اصولاً موقعی که اسمش میاد منفعل بودن رو یادتون میاد، یعنی صبر مساوی است با هیچ کاری نکن! در حالی که برای جنگجو بودن، صبوری کردن الزاماً به معنای هیچ کاری نکردن نیست. ولی منظور از صبر اینکه برای مدتی ی حوزه رو متوقف کنی و بگی الان اینکارو نمیکنم، ولی قطعاً تو چیز دیگری رو شروع می کنی.

مثلا شما ممکنه توی حوزه کاریتون، 10 تا لاین کاری داشته باشید، جنگجویان تشخیص میدن که این لاین فعلا متوقف میشه، اینجا صبر میکنیم. ولی فلان کار را انجام بده مثلا ممکنه شما بگید که الان تبلیغات را قطع می‌کنیم ، ولی فلان کار را انجام می‌دهیم. صبوری کردن در واقع رفتن در یک وضعیتی که برای آنچه که می خواهم نتیجه بگیرم، کاری را انجام میدم و برای نتیجه صبوری می کنم. تو دل این صبری که جنگجو داره،  ببین چه ویژگی هایی دارد .

جنگجوی صبور، هوشیاره! برگردیم به تمرینات دوره جذابیت درونی میگه الان صبر کن، الان وقت پیام دادن نیست، الان وقت حرف زدن با این آدم نیست، بهم فرصت بده تا خودش رو پیدا کنه.”

 

موانع ذهنی 

موانع ذهنی که در این دوره معرفی می شود ، عموما این سبک را دارد : “چرا چاقی؟ چون در بچگی به شما می گفتند، توپولو، چقدر چاق شده.” بدین صورت در ذهن شما به صورت ناخودآگاه فرو رفته و حالا شما حس و حال ندارید یا هر چه رژیم غذایی میگیرید، ولی تاثیری ندارد. مشکل از رژیم غذایی نیست، مشکل از چیزیست که در ذهنتان فرو رفته است. فرمولی که برای پیدا کردن طلسم های روانی معرفی می شود بدین شرح است :

  1. به مسائل خودت رجوع کن و بنویس من چه مسائلی دارم ؟
  2. بزرگ ترین مسئله های من چیست ؟
  3. مرزهایت را پیدا کن.
  4. حالا بگو چرا این موارد وجود دارد؟

 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره برنامه ریزی بیگ مایند 

 

آیا سوده هروی کلاهبردار است ؟ 

 

دوره طلسم روانی، هدفش از بین بردن موانع ذهنی شماست که در ضمیر ناخودآگاه انسان ها وجود دارد، این موضوع قابل رد کردن نیست. اما پرداختن به آن جزئیاتی واقعا نیاز نبوده و همراه با حرف های انگیزشی (به علاوه حرف های زرد و بیهوده) کیفیت آن را پایین می آورد. ممکن است کاربرانی وجود داشته باشد که بگویند ما با این دوره ، نتایج فوق العاده ای داشتیم ، احتمال دارد همچنین اتفاقی بیفتد ولی نیاز نبود با چنین جزئیاتی وارد ماجرا شویم. تمام این دوره با چند کتاب جمع می شود :

  • اثر مرکب اثر دارن هاردی
  • قدرت تفکر مثبت اثر نورمن پیل
  •  جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جی. شوارتز
  • انسان همان می شود که می اندیشد اثر جیمز آلن

 

خلاصه دوره طلسم روانی

دوره طلسم روانی سوده هروی با قیمت 70 دلار در حال فروش است. (به دلیل تورم و نوسان قیمت ها معیار ما دلار است) با توجه به معرفی کتاب ها ، قیمت این دوره را واقعا بالا می دانیم. 

 

برای خرید دوره طلسم روانی سوده هروی اینجا را کلیک کنید.

 

روش آموزش
کیفیت محتوا
قیمت

 

امتیاز دوره

68

 

شما همیشه می تونی از قسمت “نقد کاربر” نقد و بررسی خودت رو توی سایت نقد پکیج بذاری تا دیگرون تجربه شما رو مطالعه کنن. اینجا را کلیک کنید.

نقدهای مرتبط

دوره رضا نصیری خوبه؟؟

سلام من دوره رضا نصیری رو خریدم تو حوزه آموزش کار میکنه و ی دوره جدید داره به نام سبقت از درآمد های قبلیت واقعا

3.4 5 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما