نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره جذابیت درونی سوده هروی | بدهیکل و جذاب باش ؟!

دوره جذابیت درونی سوده هروی

مخاطب دوره جذابیت درونی سوده هروی کسانی است که می خواهند ارتباطات بهتری داشته باشند و انرژی های مثبت را جذب کنند. از همین ابتدا دوره بسیار شبیه به تعریف قانون جذب از نظر مدرسین مختلف به نظر می رسد، اما حقیقت چیست؟ آیا دوره جذابیت درونی سوده هروی به شما کمک می کند تا زندگی بهتری داشته باشید؟

 

نقد و بررسی

 

روش آموزش

تمام دوره های سوده هروی در قالب فایل های صوتی به فروش می رسد، او فن بیان بسیار خوبی دارد و می تواند ساعت ها شما را پای حرف هایش نگه دارد. کیفیت صدا و تدوین این فایل ها هیچ ایرادی ندارد و می توانید به خوبی با آن ارتباط برقرار کنید. اما آیا این موضوع راجب محتوای آن صدق می کند؟

 

 

محتوا 

سوده هروی برای تعریف جذابیت درونی می گوید :

“ذهن انسان به دو قسمت تقسیم می شود، قسمت روانی ذهن شامل احساسات عاطفی و قسمت تفکر و منطق، ترکیب این دو زندگی شما را تشکیل می دهد. در این دوره با قسمت عاطفی سروکار داریم که شامل تشعشعاتی است که روی دیگران تاثیر می گذراند، به این اثر جذابیت درونی گفته می شود.”

او ادامه می دهد که بد هیکل ترین افراد هم می توانند جذاب باشند، حتی اگر زشت باشید می توانید برای افراد جذاب باشید . با این نیرو افراد شما را انتخاب می کنند، نمی دانند چرا ولی شما همیشه انتخاب می شوید. پس از تعریف چنین مواردی می گوید

“این نیرو در واقع همان نیروی حیاتی است که هر چیزی را بخواهید بدست می آورید، کافی است به آن فکر کنید.”

همانطور که می بینید، این همان تعریف قانون جذب از نظر مدرسین دوره های مختلف است که اشاره می کنند با فکر کردن و انرژی گذاشتن روی هدف هایتان، می توانید به آنها برسید.

 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره طلسم روانی سوده هروی

 

نکته 

اجازه بدهید از همین ابتدا بگوییم، شما هیچ وقت تنها با فکر کردن و دوری از یک سری مسائل، نمی توانید به هدف هایتان (پول ، رابطه عاطفی موفق) برسید. چنین دوره هایی طوری وانمود می کنند که اگر در خانه بنشینید و تنها فکر کنید، به همه چیز میرسید، در حالیکه اینطور نیست.

در همین دوره، تاکید می شود “آدم های بد هیکل، آدم های بد هیکل هم جذب می کنند. پس بیایید و این کارها را انجام دهید تا جذابیت درونی شما به حد اعلا برسد و در حین بد هیکل بودن، جذاب باشید.” در حالیکه اگر منطقی به قضیه نگاه کنیم، تنها راه جذب افراد خوش هیکل، خوش هیکل بودن است! پس باشگاه بروید!!! شما هر چقدر تلاش کنید تا کارهای اشاره شده در این دوره را انجام دهید، تا زمانیکه باشگاه نروید و به خودتان نرسید، چرا باید انتظار داشته باشید افراد خوش هیکل به شما جذب شوند ؟

 

جذابیت درونی سوده هروی

 

کارهای افراد جذاب 

سوده هروی در دوره جذابیت درونی، برای کاهش نیروی جذاب نبودن و افزایش این نیرو، یک سری کارها را به شما می سپارد تا آنها را در زندگی خود اجرا کنید. برخی از آنها عبارت اند از :

 • به امیالت پاسخ نده.
 • زیاد حرف نزن تا انرژی خودت را حفظ کنی.
 • حالت متفکرانه صحبت کن.
 • مشاجره نکن.
 • با دیگران بد صحبت نکن.
 • درد و دل با دیگران را تمام کن.
 • افراد را قضاوت نکن.
 • نقطه ضعف خودت را به دیگران نشان نده.
 • رازدار باش.
 • همیشه در دسترس دیگران نباش.
 • خودتان را کنترل کنید.

 

تقریبا تمام حرف های این دوره در همین توصیه ها خلاصه می شود. علاوه بر توضیح هر کدام، مزایای آنها هم گفته می شود که همین مورد، باعث شروع حرف های انگیزشی خواهد شد. بنابراین در یک ویس یک ساعته اگر 10 مورد به شما توصیه شود، هر 6 دقیقه مربوط به یک نکته است. در این 6 دقیقه، 1 تا 2 دقیقه توضیح و تعریف آن است و در باقی دقایق حرف های انگیزشی آغاز می شود.

 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره فراوانی مطلق سوده هروی

 

نمونه صحبت های سوده هروی در دوره جذابیت درونی 

در این قسمت بخشی از دوره جذابیت درونی را با هم مرور می کنیم :

“مواردی که باعث میشه که نیرو و انرژی جذابیت درونی شما کم بشه، موضوع ناشناختگی و رازداری هست. دوستان این رازداری و ناشناختگی دو بعد داره، یک بخش کاملا مربوط به زندگی شخصی و زندگی درونی خودتونه.

یک بخش دیگه در ارتباط با مردم و دیگران هست یعنی همون ارتباط با زندگی درونی خودتون. همیشه سعی کنیم که بخشی از درونیات و روانی آن را از دیگران پنهان کنیم، در حقیقت در مقابل هیچ کسی روان خودمون رو کاملا عریان نکنیم.

یک بخشی از درونیات همیشه برای خودمون نگه داریم. به تمام احساسات، افکار، آرزوها و هر چیزی که تو درونمون نداریم با دیگران حرف نزنیم. آنها را برای دیگران بازش نکنید، آشکارش نکنیم، امور شخصیمون اجازه بدیم که همیشه شخصی بمونه.

دقیقا مثل رازی که نمی خواهیم به هیچکسی دیگه بگیم ، باید برای ما باشه!

چرا حالا اینجوریه؟  کتابی رو میخونیم، تا زمانی که از این کتاب خیلی داریم لذت میبریم همیشه همراهمون هست و هر جایی که میریم کتاب رو داریم . کتاب که تموم شد برش میگردونیم تو کتابخونه، مثل یه کتابی که تموم شده نباشیم !

وقتی تمام اسرار و درونیات مان را همیشه رو میکنیم، برای همه بازگشایی می کنیم، این همون کتابی هستیم که تموم شده. اجازه بدید تک تک صفحات درونی شما کشف بشه، همه رو برای دیگران آشکار نکنید.

خود ناشناختگی جذابیت میاره، همین که آدم ها دوست دارند شما را کشف کنند  براشون جذابه. وقتی همه چیز به اصطلاح روی دایره هست دیگه کسی این نیرو رو نمیخواد برای شما مشخص بشه. این فرصت و شما باید به دیگران بدید تا آنها بخوان و بیان و شما رو کشف کنن.”

 

خلاصه دوره جذابیت درونی سوده هروی

دوره جذابیت درونی سوده هروی با قیمت 30 دلار در حال فروش است، (به دلیل تورم و نوسان قیمت ها معیار ما دلار است) ما این دوره را بسیار نزدیک به یک دوره انگیزشی می دانیم، مطالب مفیدتر در کتاب “آیین دوست یابی”، “مهارت ارتباط با مردم” و حتی “اثر مرکب” دیده می شود.

 

برای خرید دوره جذابیت درونی سوده هروی اینجا را کلیک کنید.

 

روش آموزش
کیفیت محتوا
قیمت

 

امتیاز دوره

60

 

اگر این دوره را خریداری کرده اید ، در نظر سنجی ما شرکت کنید ، کافیست گزینه بله را انتخاب کنید. اگر می خواهید نتایج نظر سنجی را ببینید ، گزینه “نمایش نتایج” را انتخاب کنید.

نقدهای مرتبط

دوره درک برنامه نویسی با جادی

دوره درک برنامه نویسی با جادی

مقدمه جادی یکی از معروف ترین شخصیت های برنامه نویسی ایران است . او سابقه زیادی در حوزه تدریس مباحث IT دارد و توانسته مخاطبین

دوره قدرت تدوین با پریمیر

دوره قدرت تدوین با پریمیر | آیا بخرم ؟

دوره قدرت تدوین با پریمیر مناسب چه کسانی است؟  دوره قدرت تدوین با پریمیر مخصوص کسانی است که می خواهند کارشان را در تولید محتواهای

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما