نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره جزیره گنج سوده هروی | تکرار دوره جذابیت درونی!

جزیره گنج سوده هروی

در سایت زندگی سالم سوده هروی، ذکر شده که پیش نیاز دوره جزیره گنج، دوره جذابیت درونی بوده و یا باید هم دوره جذابیت درونی و هم دوره عزت نفس تا اعتماد به نفس را بگذرانید. در این مقاله متوجه می شویم که در این دوره راجب چه چیزی صحبت می شود و آیا با آن می توانید به موفقیت برسید؟

 

روش آموزش

دوره های سوده هروی، عموما به صورت ویس ضبط شده و در حال فروش هستند . او فن بیان بسیار خوبی دارد و می تواند کاری کند تا حوصله شما تا پایان دوره سر نرود. همچنین اضافات کلامی وجود ندارد و تمرکز شما تا انتهای ویس، حفظ خواهد شد.

 

محتوای دوره جزیره گنج

در توضیحات دوره جزیره گنج سوده هروی نوشته شده :

این دوره به ریشه تمام مسائل شما رجوع می کند و تلاش می کند به هر یک از آنها پاسخ و راهکار بدهید. با تمرین های این دوره حال شما عوض خواهد شد. متوجه میشوید که چه مسائلی در درون شما است و دلیل احساس رضایت، شادی و ناراحتی خودتان را پیدا می کنید. حتما تابحال پیش آمده که چیزی رو خواسته اید و به آن نمی رسید، خارج از اینکه چه قدر تلاش می کنید، نتیجه عکس خواهید گرفت. در دوره جزیره گنج متوجه می شوید که بخشی از روان شما اجازه نمی دهد به خواسته های خودتان برسید. این روان شماست که همانند یک مانع جلوی شما را می گیرد. با راهکارهای این دوره می توانید زندگی جدیدی بسازید که با کیفیت تر و با موفقیت های بیشتری همراه شود.”

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره طلسم روانی سوده هروی

 

دوره جزیره گنج

در معرفی این دوره دیدیم که هدف آن، تربیت ذهنی است که با آن بتوانید مانع های ذهنی خودتان را برطرف کنید و در نهایت به موفقیت برسید. بخش زیادی از دوره (حدود 40 تا 50 درصد) تنها به مزایای این ذهن پرداخته می شود و همان صحبت های انگیزشی به میان می آید.

سوده هروی اشاره می کند که ما علاوه بر رابطه فیزیکی توسط ارتعاشات هم، با دنیا در ارتباط هستیم. او مثال الکترون های یک ماده را به میان می آورد و می گوید که الکترون ها، با انرژی بیشتر می توانند به مدارهای بالاتر برسند. در نتیجه شما هم می توانید همانند الکترون ها با جذب انرژی بیشتر به مدارهای بالاتر (که هر کدام یک موفقیت در زندگی به حساب می آید) برسید.

حالا این انرژی دو بخش است: خودآگاه و ناخودآگاه. بخش اول تمام کارهایی هست که انجام میدهید و بخش دوم، ذهنی است که به همراه خود دارید. در دوره جزیره گنج سوده هروی، اشاره می شود که دلیل خوش شانس بودن یک فرد، انرژی بالای او برای جذب چنین واقعه هایی است. اگر می بینید که به صورت غیر ارادی و بی دلیل ناراحت یا خوشحال هستید، دلیلش همین انرژی هاست، اگر وارد یک جمع می شوید و ناگهان احساس عصبی بودن سراغتان می آید. دلیلش انرژی است که در آن اتاق حاکم می باشد.

 

نکته

دوره جزیره گنج سوده هروی، ادامه دوره جذابیت درونی است. این مدرس در واقع همان نکات جذابیت درونی را به شما بازگو می کند و به همراه حرف های انگیزشی به شما تحویل می دهد. اگر تا بحال دوره ای مثل دوره قانون جذب گذرانده اید حتما با محتوای این دوره هم آشنا هستید .( تنها مطالب جدید ، حرف های انگیزشی در یک قالب دیگر است.)

 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره جذابیت درونی سوده هروی

 

گوشه ای از حرف های سوده هروی

در این قسمت ، بخشی از دوره جزیره گنج سوده هروی را با هم می شنویم :

 

 

خلاصه دوره جزیره گنج سوده هروی

دوره جزیره گنج سوده هروی با قیمت 24 دلار در حال فروش است، (به دلیل تورم و نوسان قیمت ها معیار ما دلار است) این آموزش در واقع نسخه دوم جذابیت درونی است، پیشنهاد می کنیم نقد و بررسی این دوره را هم مطالعه کنید زیرا هر دو یکی هستند! آیا پیشنهاد چنین دوره ای را به شما می کنیم؟ خیر. دلیل آن هم مشخص است.

چنین دوره هایی طوری وانمود می کنند که تنها با فکر کردن و تغییر مدار خودتان،  می توانید به ثروت و موفقیت برسید. در حالی که هیچ انسانی روی کره زمین تنها با فکر کردن و قرار گرفتن در مدار ثروت، نتوانسته به پول برسد. چرا هیچ وقت از افراد موفق مثل وارن بافت، ایلان ماسک، بیل گیتس، اندرو تیت، میشل اوباما و بسیاری از افراد دیگر، حرفی از مدار ثروت و قانون جذب نشنیده ایم.

 

برای خرید دوره جزیره گنج اینجا را کلیک کنید.

 

روش آموزش
کیفیت محتوا
قیمت

 

امتیاز دوره

60

 

 

اگر این دوره را خریداری کرده اید ، در نظر سنجی ما شرکت کنید ، کافیست گزینه بله را انتخاب کنید. اگر می خواهید نتایج نظر سنجی را ببینید ، گزینه “نمایش نتایج” را انتخاب کنید.

نقدهای مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما