نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره نظریه جهان مطبق علیرضا سخنوران | تئوری اثبات نشده

دوره نظریه جهان مطبق

نظریه یا تئوری جهان مطبق راجب جهانی طبقه بندی شده صحبت می کند. از آنجایی که این موضوع، یک تئوری است بنابراین از نظر علمی ثابت نشده است. اما شواهدی وجود دارد که نشان دهنده وجود تئوری جهان مطبق می باشد.

“مطالب سایت نقد پکیج ، تبلیغ نیست و سعی شده تا بدون حاشیه و صرفا صادقانه نظر خودمان را به شما اعلام کنیم. اگر محتوای ارائه شده ، تبلیغ باشد ، حتما اول مقاله این موضوع به شما یادآوری خواهد شد.”

 

روش آموزش

علیرضا سخنوران مدرس دوره نظریه تئوری جهان مطبق است. اگر با دوره های او آشنا باشید، میدانید که فن بیان بسیار خوبی دارند و با مثال های خود، منظورشان را می رسانند. او دوره های زیادی را منتشر کرده که طرفداران خاص خودشان را دارند.

 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره برگ همیشه برنده در بحث | علیرضا سخنوران

محتوا 

حالا بیایید و راجب نظریه جهان مطبق صحبت کنیم. در ابتدای دوره اشاره می شود که برای رسیدن به هر چیزی در این دنیا نیاز به چهار چیز دارید :

  • زور : قدرتی داشته باشید.
  • فن : تکنیکی تا یک جمع را تحت تاثیر قرار بدید و در کل ترفند بلد باشید.
  • عقل : هر لحظه یک فکری داشته باشید.
  • جرئت : انرژی و اراده لازم برای انجام چیزی که در ذهنتان است ، داشته باشید.

همچنین علیرضا سخنوران راجب تئوری جهان مطبق می گوید طبق این نظریه، روزی همگی به پول می رسند. منتها موضوع زمانی مهم می شود که وقتی نوبت شما رسید، چگونه از آن استفاده می کنید. برای استفاده درست اشاره می شود که نباید آن پول را به صورت تک ضربه به شخص دیگری بدهید و استفاده درست از آن داشته باشید.

 

۷ طبقه

طبق این تئوری جهان ما ۷ طبقه دارد که در اینجا به دو مورد از آن اشاره می شود. اولا بدانید که منظور ما از این طبقه ها، گروه های از افراد با امتیاز های مختلف است، بنابراین هر چه طبقات بالاتر باشد، امتیازات افراد بیشتر است:

  • هر چه طبقه بالاتر، دایره علم افراد کمتر است. دقت کردید افرادی که ثروتمند هستند تنها در حوزه کاری خودشان مسلط هستند و گاهی حتی نمی توانند برنامه ای برای موبایلشان نصب کنند؟ ولی بر عکس افرادی که طبقه پایین تر هستند روی موارد مختلفی کار میکنند، برای مثال همزمان ورزشکار، خواننده و مهندس هستند.
  • همیشه طبقه های بالاتر بازی هایی برای طبقه پایین تر طراحی میکنند تا آنها سرگرم شوند و وارد طبقه های بالاتر نشوند. نمونه این بازی ها می توان به موارد ماورا طبیعی که باعث موفقیت شما می شود، اشاره کرد، مثل قانون جذب و سایر موارد.

 

آیا خودم هم می توانم راجب نظریه جهان مطبق مطالعه کنم؟ 

صد در صد ، اما این دوره به صورت ساده با مثال های واقعی و کاربردی کار را آسانتر کرده است. 

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی دوره 9 کلید اصلی فن بیان | علیرضا سخنوران

آیا چنین محتوایی را تایید می کنید؟ 

به هر حال این یک تئوری است و از نظر علمی ثابت نشده است، اما نقض هم نشده اند. در نتیجه دانستن محتوای این دوره، مفید است و طرز فکرتان راجب پول تغییر خواهد کرد.

 

خلاصه دوره نظریه جهان مطبق

دوره نظریه جهان مطبق ، با قیمت ۵ دلار در حال فروش است، در زمان نگارش این مقاله بخش سوم دوره هنوز آپلود نشده است‌. با این وجود قیمت دوره مناسب است ولی سعی کنید در تخفیف ها خریداری کنید.

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره هفت سنگ بنای کنترل مغز علیرضا سخنوران

 

مزایا

  • محتوای دوره مفید است.
  • فن بیان و تسلط مدرس عالی است.

 

معایب

  • این محتوا برحسب یک تئوری چیده شده است.

 

برای خرید دوره اینجا را کلیک کنید.

 

روش آموزش
کیفیت محتوا
قیمت

 

امتیاز دوره

78

نقدهای مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما