نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

کارگاه بامداد طلایی عرشیانفر | صبح زود بیدار نمیشی؟

کارگاه بامداد طلایی عرشیانفر

کارگاه بامداد طلایی عرشیانفر

کارگاه بامداد طلایی عرشیانفر، سعی کرده تا راه حل هایی برای بیدار شدن شما در سحر ارائه دهد. بنابراین این مدرس قول داده پس از اتمام دوره، هر روز صبح به موقع از خواب بیدار خواهید شد. اما آیا واقعا همینطور است؟ آیا پس از این دوره، هر روز ساعت 5 صبح بیدار می شوید؟

 

“مطالب سایت نقد پکیج ، تبلیغ نیست و سعی شده تا بدون حاشیه و صرفا صادقانه نظر خودمان را به شما اعلام کنیم. اگر محتوای ارائه شده ، تبلیغ باشد ، حتما اول مقاله این موضوع به شما یادآوری خواهد شد.”

 

معرفی دوره

آقای عرشیانفر، راجب کارگاه بامداد طلایی در سایت خود نوشته:

“هر گنج سعادت که خدا داد به حافظ از یمن دعای شب و ورد سحری بود.” معجزه ای کشف نشده در ساعت سحر است که منتظر توست. سید محمد عرشیانفر در کارگاه بامداد طلایی اعجاز بیداری سحر را درس می دهد. روح ما نیاز به پاکسازی داره و باید این روح الهی رو بهش توجه کنیم. خدا ما رو برای رحمت خاص خودش انتخاب کرده و این یکی از زیباترین محبت های الهی ست…

اکثر معجزات بزرگ در سحرگاه اتفاق می افتد، کسانی که شاهد به وقوع پیوستن معجزات بیداری سحر هستند، این حقیقت را به خوبی درک می کنند. بیداری معنوی، در سحرگاه اتفاق می افتد. سحر، وقت یکی شدن با تمام جهان هستی ست. سحر، وقت درک مقام لیله القدر است. این کارگاه دو جلسه ای برای کسانی ست که دوست دارند، مقام عاشقی را در هنگام سحر تجربه کنند. دوست عزیزم، سید محمد عرشیانفر یه سورپرایز ویژه، یبرای کسانی که می خوان صحبت و تجربه ای عاشقانه با خدای خودشون داشته باشن، دارن.”

 

روش آموزش 

آقای عرشیانفر، فن بیان بسیار خوبی دارد و متوجه حرف هایش می شوید. او در پس زمینه، یک موزیک ملایم می گذارد تا فضای معنوی برای مخاطب ایجاد کند. معمولا هر زمان که صدای این موزیک بالا برود، حرف های انگیزشی شروع می شود.

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره من پولساز عرشیانفر

 

محتوا 

کارگاه بامداد طلایی عرشیانفر، هدفش بیدار شدن شما در سحرگاه است. این موضوع با توجه به قوانین هستی و کائنات، طراحی شده بنابراین خیلی وارد مباحث علمی و اصولی نمی شوند. بیایید ابتدا سرفصل های این دوره را با هم مرور کنیم:

 

 • بنویس، چرا باید بیدار شوم؟ 
 • مراقبه داشته باشید 
 • چه کسی مرا به این هستی آورده است؟ 
 • هستی هیچ توقعی از شما ندارد و همانی که هستید دوستتان دارد 
 • نظم داشته باشید 
 • آیا طرز فکرت باعث زیباتر شدن زندگی شما می شود؟
 • فکر مثبت داشته باشید 
 • برو و شکست بخور 
 • و …

 

از نظر ما تنها درسی که کاربرد دارد، درس اول یعنی “بنویس، چرا باید بیدار شوم” می باشد. طبق تحقیقات دانشمندان یکی از راه های به موقع بیدار شدن، داشتن یک هدف است. شما باید به مغزتان بفهمانید که برای به انجام رساندن یک وظیفه، نیاز است تا ساعت 5 صبح از خواب بیدار شوید. تنها راه به موقع بیدار شدن، همین مورد است.

محتوای باقی مانده این دوره، به مباحث قوانین هستی و کائنات می پردازد. لازم است اشاره کنیم به همراه بیان چنین مطالبی، از جملات انگیزشی نیز استفاده مکرر می شود. بنابراین تنها محتوای مفید این دوره، درس اول است. (در همین درس اول هم 65 درصد محتوای آن، ترکیبی از محتوای انگیزشی و موزیک ملایم است!) با توجه به محتوایی که ما در این دوره دیدیم، انتظار نمی رود که تغییری در ساعت خواب و بیدار شدن شما اتفاق بیفتد.

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره هیپنوتیزم فروش عرشیانفر

 

خلاصه 

کارگاه بامداد طلایی عرشیانفر با قیمت 8 دلار در حال فروش است. (به دلیل تورم و نوسان قیمت ها، معیار ما دلار است) با توجه به محتوای متوسط و انگیزشی آن، این دوره را پیشنهاد نمی کنیم. 

 

نقاط قوت و ضعف

نقاط قوت

 • فن بیان مدرس

 

نقاط ضعف

 • محتوای انگیزشی

 

برای بازدید از سایت عرشیانفر دوره اینجا را کلیک کنید.

 

روش آموزش

کیفیت محتوا

قیمت

 

امتیاز دوره

65

 

اگر این دوره را خریداری کرده اید، در نظر سنجی ما شرکت کنید! برای اینکار کافیست گزینه بله را انتخاب کنید. اگر می خواهید نتایج نظر سنجی را ببینید، گزینه “نمایش نتایج” را کلیک کنید.

نقدهای مرتبط

عکس امنیت وردپرس

بالابردن امنیت وردپرس در سال 2023

مقدمه امنیت سایتتان فاکتوری است که به هیچ عنوان نمی توانید آن را حذف کنید. ممکن است زیر یک ساعت تمام زحمات شما به باد

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما