نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره لایف استایل سروش صحرایی نژاد | جذاب و موفق باش؟!

سروش صحرایی نژاد

دوره لایف استایل سروش صحرایی نژاد 

سروش صحرایی نژاد در توضیحات دوره لایف استایل اشاره می کند که در عرض یک سال توانسته تا زندگی خود را از این رو به آن رو کند. او دلیل این موفقیت را لایف استایل خودش می داند. در واقع دوره لایف استایل سروش صحرایی نژاد شامل توضیح کارهایی است که باید در طول روز انجام دهید و در کنار آن عادت های بدتان را اصلاح کنید. در این مقاله به نقد و بررسی این دوره می پردازیم و به این سوال پاسخ می دهیم که “آیا پس از این دوره موفق خواهید شد؟”

 

“مطالب سایت نقد پکیج ، تبلیغ نیست و سعی شده تا بدون حاشیه و صرفا صادقانه نظر خودمان را به شما اعلام کنیم. اگر محتوای ارائه شده ، تبلیغ باشد ، حتما اول مقاله این موضوع به شما یادآوری خواهد شد.”

 

روش آموزش 

سروش صحرایی نژاد فن بیان بسیار خوبی دارد و مطالب را به درستی انتقال می دهد. اما برای آموزش از پاورپوینت استفاده نشده و او سعی کرده تا با ادیت ویدیوها، مطالب را دسته بندی کند.

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره اعتماد به نفس مریم مبارکی

 

تدوین ویدیوها 

کیفیت ویدیوهای دوره سروش صحرایی نژاد در سطح خوبی قرار دارد، اما تدوین آن می توانست بهتر باشد. در بخش هایی از ویدیو، زمانی که مدرس یک نکته کلیدی را بیان می کند، تصاویری در حین صحبت پخش و صدای مدرس اکو می شود. هدف از این کار تاثیر گذاری بر روی مخاطبان بوده، اما استفاده از این تکنیک به تعداد متعدد، باعث افت کلی کیفیت ویدیوها شده است. 

در نظر داشته باشید، این ایراد تاثیر آنچنانی روی کیفیت آموزش ندارد، اما زیاده روی در استفاده از این تکنیک، تاثیر پذیری نکات کلیدی را از بین می برد. 

 

محتوا 

دوره لایف استایل سروش صحرایی نژاد شامل سرفصل های زیر است:

 • روتین های صبح و شب
 • نحوه جا انداختن عادت های سازنده
 • نحوه کنار گذاشتن عادت های بد
 • آخرین متد مطالعه و روش یادگیری بهینه
 • هدفگذاری
 • مدیتیشن
 • برنامه ریزی
 • رشد بیزینس و کسب و کار
 • تغذیه سالم عمومی
 • تغذیه ورزشی
 • هدفگذاری
 • فیتنس و ورزش

 

در واقع هدف کلی این دوره چهار چیز است: 

 1. کاهش استرس و احساسات منفی 
 2. ترک عادت منفی و جایگزین کردن عادت های مثبت 
 3. رسیدن به ظاهر و استایل جذاب
 4. تغییر مدل زندگی و قرار گرفتن در مسیر هدف

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره شبکه سازی پیام بهرام پور

 

همانطور که اشاره شد، دوره لایف استایل سروش صحرایی نژاد، هدفش بهبود کلی زندگی شماست که این کار را در قالب یک لایف استایل، به شما پیشنهاد میدهد. آموزش های این دوره در سطح متوسط ولی مفیدی قرار دارد. منظورمان این است که اگر اهل مطالعه باشید، احتمالا با تمامی مطالب این دوره آشنا هستید. 

برای مثال مباحثی مثل مدیتیشن، چگونگی بوجود آمدن عادت ها و داشتن انگیزه و … برای کسانی که اهل مطالعه هستند، کاملا قابل درک است و نیاز به این دوره ندارند. اما اگر مطالعه زیادی نداشته اید، می توانید نکات خوبی را یاد بگیرید. 

 

تغذیه عمومی؟ 

بخشی از دوره لایف استایل سروش صحرایی نژاد، یک برنامه غذایی کلی برای صبحانه، ناهار و شام در اختیار شما قرار می دهد و اشاره می شود که :

“دیگر نیاز به مربی ندارید”

درست است که به صورت کلی می توان مواد سالمی مثل گردو، بادام، میوه جات و … را در برنامه غذایی خود قرار دهیم، اما نمی توان یک برنامه کلی برای تمام افراد در نظر داشت. (هر چند که سروش صحرایی نژاد، افراد را به چند دسته تقسیم می کند اما این تقسیم بندی و این برنامه غذایی را نمی توان در یک دوره کوتاه قرار داد و ادعا کرد: “دیگر نیاز به مربی ندارید!”)

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی زبان بدن سروش صحرایی نژاد

 

خلاصه 

دوره لایف استایل سروش صحرایی نژاد، با قیمت 30 دلار در حال فروش است. (به دلیل تورم و نوسان قیمت ها، معیار ما دلار می باشد) با توجه به محتوا و کیفیت کلی ویدیوها، قیمت دوره مناسب است ولی اگر با دیدن سرفصل ها به یاد کتاب خاصی افتادید، نیازی به این دوره ندارید.

 

برای خرید دوره، اینجا را کلیک کنید.

 

روش آموزش

کیفیت محتوا

قیمت

امتیاز دوره

75

نقدهای مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما