نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره زبان بدن سروش صحرایی نژاد | محتوای معمولی …

دوره زبان بدن سروش یحیی نژاد

دوره زبان بدن سروش صحرایی نژاد

بیشتر انسان ها فکر می کنند که زبان گفتاری، تنها راه ارتباط با دیگران است و باید روی لحن خودشان بسیار کار کنند، اما زبان بدن به تنهایی می تواند نتیجه یک مکالمه را کاملا تغییر دهد. اگر با زبان بدن آشنا نیستید، باید بگوییم که زبان بدن مجموعه حرکاتی از ما انسان ها است که به صورت غیر ارادی انجام میدهیم و هر کدام از آنها، نشان دهنده احساسات ما می باشد. دوره زبان بدن سروش صحرایی نژاد، به همین موضوع پرداخته و بیشتر تمرکز آن، جذب افراد (مخصوصا خانم ها) است. در این مقاله به نقد و بررسی این دوره می پردازیم و متوجه می شویم که آیا پس از گذراندن دوره زبان بدن سروش صحرایی نژاد، مردی جذاب می شوید؟ 

“مطالب سایت نقد پکیج ، تبلیغ نیست و سعی شده تا بدون حاشیه و صرفا صادقانه نظر خودمان را به شما اعلام کنیم ، اگر محتوای ارائه شده  تبلیغ باشد ، حتما اول مقاله این موضوع به شما یادآوری خواهد شد.”

 

روش آموزش 

سروش صحرایی نژاد، فن بیان بسیار خوبی دارد و تمام حرف های او را متوجه می شوید. او از فضای عمومی برای ضبط دوره زبان بدن خودش استفاده کرده است و این اقدام باعث شده تا گاهی به دلیل صدای هوا، صدای خود مدرس به خوبی شنیده نشود. سروش صحرایی نژاد در دوره زبان بدنش، از پاورپوینت استفاده نکرده و به صورت مستقیم تمام مطالب را آموزش می دهد.

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره زبان بدن مریم مبارکی

 

محتوا 

هدف دوره زبان بدن سروش صحرایی نژاد، جذابتر شدن شما در مقابل خانم ها است. اگر تا به حال حتی یک کتاب زبان بدن مطالعه کرده اید، نیازی به این دوره ندارید. زیرا عموما توصیه های این دوره به موارد زیر خلاصه می شود: 

  • زبان بدن باز داشته باشید 
  • صاف راه بروید 
  • ارتباط چشمی برقرار کنید 
  • فضای خودت را اشغال کن

 

در یکی از قسمت های دوره، سروش صحرایی نژاد می گوید:

“همگی فکر می کنند با انجام دادن اینکار، در حال نشان دادن ضعف هستید. اما این کارها را اگر به صورت طولانی مدت انجام دهید، نشان دهنده ضعف است. بنابراین به صورت لحظه ای به این توصیه ها عمل کنید.”

اما در علم زبان بدن، کاملا این موضوع برعکس است. از آنجایی که این حرکات غیر ارادی است، کاملا به صورت لحظه ای اجرا می شود.(مثلا خاریدن بینی یکی از نشانه های دروغ گفتن است) اما زمانی که این کار کمی طول بکشد، ممکن است به صورت ارادی در حال انجام باشد. (در همین مثال خاریدن بینی، ممکن است فرد مورد نظر تنها سرما خورده باشد)

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره زبان بدن یحیی علوی

 

علم زبان بدن کامل نیست

سروش صحرایی نژاد می گوید: 

“به ما گفته شده که اگر فلان کار را انجام دهیم، نشان دهنده دروغ است. من کاری به این موضوع ها ندارم و تاحدی درست است.”

هر چند چنین جمله ای در نگاه اول، جمله خاصی نیست. اما زمانی که اشاره می شود که علم زبان بدن تا حدی درست است، باید به این جمله عیب گرفت. بنابراین نیاز است تا دو نکته را اشاره کنیم، اولا علم زبان بدن چیزی نیست که بگوییم “تا حدی درست است” و مقاله های زیادی در این باره منتشر شده و دوما اگر این علم از نظر مدرس، ناقص است، چرا در حال آموزش آن می باشد؟

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره لایف استایل سروش صحرایی نژاد

 

خلاصه 

دوره زبان بدن سروش صحرایی نژاد با قیمت 10 دلار در حال فروش است. (به دلیل تورم و نوسان قیمت ها معیار ما دلار است) با توجه به سطح محتوا، خرید این دوره را پیشنهاد نمی کنیم.

 

برای خرید دوره اینجا را کلیک کنید.

 

روش آموزش
کیفیت محتوا
قیمت

 

امتیاز دوره

60

نقدهای مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما