نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره هوش تبلیغات چرچیل | آیا ارزش خرید دارد؟

دوره هوش تبلیغات چرچیل

دوره هوش تبلیغات چرچیل

تبلیغات در اینستاگرام یکی از مهمترین موضوعاتی است که نیاز به آموزش دارد، زیرا این کار علاوه بر انرژی و زمانی که می برد، نیاز به هزینه دارد. دوره هوش تبلیغات چرچیل در رابطه با همین موضوع است و سعی می‌کند تا تبلیغات اصولی در اینستاگرام را آموزش دهد. در این مقاله به نقد و بررسی این دوره می پردازیم و متوجه می شویم که آیا پس از این دوره به تمامی مباحث تبلیغات در اینستاگرام مسلط می شوید؟

 

“مطالب سایت نقد پکیج ، تبلیغ نیست و سعی شده تا بدون حاشیه و صرفا صادقانه نظر خودمان را به شما اعلام کنیم ، اگر محتوای ارائه شده  تبلیغ باشد ، حتما اول مقاله این موضوع به شما یادآوری خواهد شد.”

 

روش آموزش

محمد جهانشاهی مدرس دوره هوش تبلیغات چرچیل است، او فن بیان بسیار خوبی دارد و با اسلایدهای پاورپوینت تمامی موضوعات را آموزش می‌دهد. علاوه بر آن محمد جهانشاهی، برای هر مبحث یک مثال دقیق می آورد، بنابراین تمام حرف های او را به خوبی متوجه می شوید.

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره مدرسه ادمینی اینستاگرام شیما یوسفوند

 

محتوا 

دوره هوش تبلیغات چرچیل، از نظر محتوا به خوبی عمل کرده ولی در نظر داشته باشید که این دوره یک دوره آموزش تبلیغات در اینستاگرام است و خبری از آموزش تبلیغات یا advertisement به صورت کلی نیست. سرفصل های این دوره عبارت اند از: 

  • چرا تبلیغ؟ 
  • چه زمانی تبلیغ کنیم؟ 
  • انواع پیچ ها در تبلیغات 
  • تکنیک ها و اصول بودجه بندی در تبلیغات 
  • عوامل مهم تبلیغ نویسی 
  • نکات مهم بنر تبلیغاتی
  • طراحی بنر در تبلیغات 
  • اقدامات مهم بعد از تبلیغات 

 

این دوره در ابتدا راجب اهمیت موضوع تبلیغات صحبت می‌کند و پس از آن انواع پیج های تبلیغاتی را توضیح می‌دهد. برای مثال محمد جهانشاهی اشاره می کند که بیشتر مخاطبین فن پیج ها، نوجوانان هستند، بنابراین تبلیغی که باید طراحی شود، نیاز است مخصوص سن ۱۵ تا ۲۰ سال باشد.

در ادامه دوره هوش تبلیغات چرچیل، اصول بودجه بندی تبلیغات در اینستاگرام توضیح داده می شود تا از هزینه های بیش از‌ حد و بی مورد جلوگیری کنید. در قسمت عوامل مهم  تبلیغ نویسی، محمد جهانشاهی راجب روانشناسی تبلیغ صحبت می‌کند تا یک تبلیغ اصولی طراحی و اجرا کنید.در نهایت چرچیل، اقدامات مهم پس از تبلیغات را ارائه می‌دهد تا کاربران پس از جذب، به فالوور روح تبدیل نشوند.

همانطور که از سرفصل ها مشخص است، پس از این دوره شما مبحث تبلیغات در اینستاگرام را به خوبی یاد می‌گیرید. اما آیا دوره دیگری برای تکمیل مباحث پیشنهاد می شود؟ تقریبا تمام آن چیزی که نیاز باشد تا تبلیغات در اینستاگرام را بلد باشید، در این دوره وجود دارد ولی پیشنهاد می شود در زمینه تبلیغات مطالعه کنید.

 

همچنین مطالعه کنید: نقد و بررسی دوره اینستا مکس پارس وکس

 

خلاصه 

دوره هوش تبلیغات چرچیل یکی از کاملترین دوره های آموزش تبلیغات در اینستاگرام است. این دوره با قیمت ۲۰ دلار در حال فروش می باشد (به دلیل تورم و نوسان قیمت ها معیار ما دلار است) با توجه به محتوای ارائه شده قیمت آن کاملا مناسب است.

 

برای خرید دوره، اینجا را کلیک کنید.

 

روش آموزش

کیفیت محتوا

قیمت

امتیاز دوره

94

نقدهای مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درباره ما

اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

به اشتراک‌گذاری نوشته
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
تبلیغات
تبلیغات
گالری ما