نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

درباره ما

سلام به همه ی کاربران سایت نقد پکیج.

ما در این سایت تلاش می کنیم تا تمام پکیج و دوره های آموزشی ایران رو بررسی کنیم و صادقانه نظر خودمان رو به شما اعلام کنیم. توجه داشته باشید محتوای نقد و بررسی این سایت تبلیغ نیست و اگر پستی تبلیغ باشد ، ما حتما در ابتدای مقاله اونو  بیان می کنیم.

اما تنها نقد و بررسی کافی نیست! ما در این سایت تلاش می کنیم تا شما را در مسیر یادگرفتن هر موضوعی راهنمایی کنیم. همچنین تلاش ما این است تا فرهنگ یادگیری از طریق منابع رایگان را جا بیاندازیم. منظورمان این است که مردم عزیز ایران باید متوجه باشند آموزش های رایگان باکیفیتی در دنیای اینترنت وجود دارد که نیازی نیست هزینه هنگفتی برای آن کنید.

ما امیدواریم تا با نظرات شما بتونیم این سایت رو گسترده تر و کامل تر از قبل کنیم و به هدف بزرگ خود هر چه زودتر برسیم.

معیارهای ما برای نقد و بررسی

جهت شفاف سازی نقد و بررسی های سایت نقد پکیج لازم دونستیم فاکتورهای بررسی های خودمون رو به شما کاربران گرامی اعلام کنیم:

مناسب چه کسانی است؟

در بررسی محتواهای آموزشی تلاش می کنیم تا تشخیص بدهیم دوره آموزشی مناسب چه افرادی با چه سطحی از آگاهی است. حتما دوره هایی را دیده اید که ادعای صفر تا صد بودن پکیج آموزشی را می کنند ولی در عمل به هیچ عنوان این موضوع رعایت نشده است. گاهی هم سایت آموزشی قول پیشرفته بودن دوره ها را می دهند ، در حالی که موضوعات خیلی سطحی آموزش داده می شود. بنابراین وظیفه خودمان می دانیم تا پیش نیازهای مناسب دوره را بررسی کنیم و آنها را به شما اعلام کنیم.

روش آموزش

سایت های زیادی هستند که علاوه بر کامل بودن محتوای دوره به تسلط کامل مدرس و سابقه درخشان او اشاره می کنند. ما این موضوع را هم بررسی می کنیم اما موضوع مهم تر روش آموزش می باشد. مدرس دوره هر چه قدر علم زیادی داشته باشد اما فن بیان مناسب آموزش را نداشته باشد هیچ فایده ای ندارد. همانند بزرگ ترین استاد دانشگاه جهان که توانایی ارتباط با دانشجویان خود را نداشته باشد…

پشتیبانی

گاهی دوره های آموزشی تاکید زیادی روی پشتیبانی آن دارند. در صورتی که این ویژگی خیلی تبلیغ شده باشد جزو فاکتورهای ما قرار می گیرد ، اما اگر خود پکیج روی این مورد زیاد مانور نداده باشد ما هم در امتیاز دهی نهایی تاثیر خاصی نمی دهیم.

آپدیت

این مورد هم همانند پشتیبانی لحاظ می شود و بستگی به تبلیغات خود دوره دارد. اما گاهی دوره مفهومی بوده و با گذر زمان نیاز به آپدیت خاصی ندارد ، ما این مورد را هم در نظر می گیریم.

مدرس

گاهی نیاز است تا از رزومه خود مدرس نیز آگاه باشیم. با این کار می توانیم از تسلط مدرس مطمئن شویم.

قیمت

با توجه به محتوای ارائه شده و خدماتی که قول آن داده شده می توانیم قیمت دوره را بدست بیاوریم. اگر قیمت پکیج آموزشی بیش از استاندارد باشد ما حتما آن را به شما اعلام می کنیم.

کلاه برداری

هر دوره ای که مشکلات زیادی همانند کیفیت پایین فیلم برداری، میکروفن، وعده های اجرا نشده ، قیمت بالا و… را یکجا داشته باشد ، بدون رو در بایستی برچسب کلاه برداری خواهد خورد.

توصیه

گاهی نیاز است تا راجب دوره به صورت کلی شفاف سازی شود و راهنمایی هایی صورت بگیرد. ما وظیفه خود می دانیم حقایق یاد گرفتن موضوعی را در حد علم خودمان بیان کنیم تا تبلیغات ها شما را گمراه نکنند.