نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

تبلیغات

سلام دوست عزیز.

اگر وارد این قسمت شدید ، احتمالا کسی هستید که دوست دارید دوره آموزشی خودتان را بفروشید و به دیگران در راه آموختن یک موضوع کمک کنید. از آنجایی که معتقدید دوره تان ، دوره ی خیلی خوبی است و فقط نیاز دارد تا شناخته شود ، می توانید نقد پکیج را برای شناخته شدن خودتان و دوره تان انتخاب کنید. بحث تبلیغات در سایت نقد پکیج ، به شیوه های مختلفی صورت می گیرد:

  • نقد و بررسی دوره آموزشی
  • تبلیغات بنری
  • تبلیغات پستی
  • و شیوه های مرسوم

 

نکته : دقت داشته باشید در نقد و بررسی دوره های آموزشی به درخواست خودتان، از کیفیت روش آموزش ، محتوا ، تسلط مدرس و دیگر فاکتورهایمان در نقد و بررسی های مختلف ، مطمئن باشید. تمام نقد و بررسی های سایت نقد پکیج ، به صورت شفاف و بدون دستکاری هیچ مدرس و موسسه ای صورت می گیرد ، بنابراین دوره های شما با همین سیاست نیز نقد و بررسی می شود. همچنین این کار هیچ هزینه ای برای شما ندارد ، تنها نیاز است تا ما را در پلتفرم خودتان ، به هر صورتی ذکر کنید و با این مسئله برای تبلیغ خودتان نهایت استفاده را ببرید. باز هم تاکید می شود ، برای انجام چنین کاری ، حتما نیاز است از کیفیت پکیج آموزشی خودتان مطمئن باشید. در صورت نقد دوره شما ، بدون هیچ فیلتر و استئنایی ، ایرادات دوره ی شما به کاربران ، گوشزد می شود. لازم به ذکر است که برای استفاده از این روش ، نیاز است تا حد قابل قبولی مخاطب داشته باشید. 

بقیه موارد از جمله تبلیغات های بنری ، پستی و … نیاز به توضیح ندارد. برای هماهنگی تمامی این موضوعات ، با پیج اصلی خودتان به پیج نقد پکیج با آیدی naghdpackage پیام دهید.