نقد پکیج: اولین سایت نقد و بررسی دوره های آموزشی

دوره درک برنامه نویسی جادی | رایگان

دوره درک برنامه نویسی با جادی

دوره درک برنامه نویسی با جادی

بذارید مثل جادی یکم خودمونی باشیم. جادی یکی از معروف ترین برنامه نویس های ایرانی هست که محبوبیت زیادی داره. دوره های مختلفی در همین زمینه منتشر کرده که یکی از اونها دوره درک برنامه نویسی با جادی هست و خیلیا رو آموزش داده. از جمله دوره های دیگه ای که ایشون منتشر کردند میشه به موارد زیر اشاره کرد :

برخی از این دوره ها به صورت رایگان منتشر شدند و برخی از سایت مکتب خونه. از اونجایی که جادی خیلی شخصیت مهربونی داره ، رضایت داده که دوره هایی که از مکتب خونه منتشر شده به صورت رایگان منتشر بشن و هر کس که نیاز داشت ، استفاده کنه.

این فرصت خیلی خوبیه که می تونید از آموزش های این استاد بهره ببرید اونم به صورت رایگان ! اینجا می خوایم به دوره درک برنامه نویسی با جادی بپردازیم. در این دوره ، به مفاهیم اصلی خود برنامه نویسی پرداخته میشه و می تونید تشخیص بدید که از همین ابتدا ، به برنامه نویسی علاقه دارید یا نه …

جادی برای این آموزش از پایتون استفاده می کنه که یکی از آسون ترین زبان های برنامه نویسی برای شروع هست. سعی کنید تمام این ویدیو ها رو با دقت نگاه کنید تا از پایه قوی شروع کنید ! اگ بخوایم رسمی بگیم:

جادی کیست؟

جادی یکی از مشهورترین و موفق‌ترین برنامه نویسان ایرانی است که بیشتر به عنوان استاد و مربی برنامه نویسی مشهور است. او بیش از 15 سال سابقه در تدریس و آموزش برنامه نویسی دارد و دوره‌های متعددی در زمینه‌های مختلف برنامه نویسی از جمله آموزش پایتون، هک، بلاکچین و… تدریس کرده است. او همچنین یکی از برنامه نویسان فعال بازار ایرانی است و در توسعه‌ی برخی از پروژه‌های بزرگ و پرسود در ایران و جهان شرکت داشته است.
وی در زمینه آموزش برنامه نویسی و توسعه وب فعالیت دارد و دوره های بسیار مفیدی برای آموزش برنامه نویسی در اینترنت ارائه داده است. از جمله این دوره ها می توان به “دوره درک برنامه نویسی با جادی” اشاره کرد که در آن به صورت جامع به مباحث و مفاهیم برنامه نویسی پرداخته و افرادی که می‌خواهند با برنامه نویسی آشنا شوند، با یادگیری این دوره، به راحتی می‌توانند از مفاهیم اولیه تا مفاهیم پیشرفته‌تر در برنامه نویسی پایتون، آشنا شوند.

دروه درک برنامه نویسی با جادی راجب چیست؟

دوره “درک برنامه‌نویسی با جادی”، یکی از دوره‌های مشهور و پرطرفدار جادی است که در این دوره به صورت ساده و قابل درک به مباحث اصلی برنامه نویسی پرداخته می‌شود. این دوره شامل 28 قسمت می‌شود و در هر قسمت به یکی از مفاهیم برنامه نویسی به صورت دقیق و جامع پرداخته می‌شود.
این دوره به صورتی طراحی شده است که افرادی که تازه وارد دنیای برنامه نویسی شده‌اند، بتوانند به راحتی مفاهیم برنامه نویسی را درک کنند و با استفاده از پایتون، بتوانند برنامه‌های ساده‌ای را بنویسند. همچنین، این دوره با توجه به نیاز کاربران، به صورتی طراحی شده است که افرادی که تا پیش از این با برنامه نویسی و پایتون آشنایی دارند، نیز بتوانند از مباحث پیشرفته‌تر آن استفاده کنند.

پایتون زبانی مورد استفاده در این دوره

در این دوره، پایتون به عنوان زبان برنامه‌نویسی اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پایتون به دلیل سادگی و قابلیت استفاده آسان برای مبتدیان، به یکی از پراستفاده‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی تبدیل شده است.
پایتون یک زبان برنامه نویسی قدرتمند و پرکاربرد است که در زمینه‌های مختلف برنامه نویسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این زبان برنامه‌نویسی با داشتن یک نحو ساده و خوانا، بسیاری از برنامه نویسان حرفه‌ای و مبتدی را به خود جذب کرده است. در حال حاضر، پایتون یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه نویسی در جهان است و در بسیاری از شرکت‌های بزرگ، به عنوان یکی از ابزارهای اصلی توسعه نرم افزارهای مختلف به کار می‌رود.

مفاهیم اصلی برنامه نویسی

به طور خلاصه، برخی از مفاهیمی که در دوره “درک برنامه‌نویسی با جادی” مورد بحث و آموزش قرار می‌گیرند، عبارتند از:
۱. مفهوم برنامه نویسی: این دوره با مفهوم کلی برنامه‌نویسی شروع می‌شود و به شرح می‌پردازد که برنامه‌نویسی چیست و چگونه از برنامه نویسی به عنوان یک شغل پر درآمد استفاده کنید.
۲. متغیرها: یکی از مفاهیم اساسی برنامه نویسی متغیرها هستند. در این دوره، به شرح مفصلی از متغیرها، نوع‌داده‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها در پایتون پرداخته می‌شود.
۳. شرطی: برنامه‌نویسی شرطی، یکی دیگر از مفاهیم مهمی است که در این دوره مورد بحث قرار می‌گیرد. در این قسمت، مفهوم شرطی و نحوه استفاده از ابزارهای شرطی در پایتون را یاد خواهید گرفت.
۴. حلقه‌ها: حلقه‌ها، یکی دیگر از مفاهیم مهم برنامه نویسی هستند و در این دوره به شرح حلقه‌های مختلف و نحوه استفاده از آن‌ها در پایتون پرداخته می‌شود.
۵. توابع: توابع، اجزای مهم واسط برنامه‌نویسی هستند که به شرح مفصلی در این دوره مورد بررسی قرار می‌گیرند. شما در این دوره، نحوه تعریف و استفاده از توابع در پایتون را یاد خواهید گرفت.این فقط بخش کوچکی از مفاهیمی هستند که در دوره “درک برنامه‌نویسی با جادی” آموزش داده می‌شوند.
مزیت این دوره، شیوه‌ی آموزشی ساده و قابل فهم جادی است. جادی با استفاده از مثال‌های واقعی، مفاهیمی را که طبیعی به نظر نمی‌آیند را برای شرکت‌کنندگان قابل فهم می‌کند.
برای خرید این دوره می توانید به این لینک مراجعه کنید.